Львівські десантники отримали 20 потужних вантажівок

10:05 17 липня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/80brigade

До військової частини 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ прибули два десятка одиниць нових потужних вантажівок «МАЗ» («Богдан-6317»).

Про це повідомили в прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, де також розповіли: «Два десятки одиниць нової техніки поповнили автопарк військової частини. Це сучасні бортові повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності».

Заступник командира бригади з озброєння, підполковник Михайло Полатайко, зазначив: «А кому ж не приємно мати справу з новою і надійною технікою. Ці нові автомобілі значно підсилять наші бойові спроможності, стояти в боксах чи на стоянках, новим машинам не доведеться, адже бригада постійно займається бойовою підготовкою та залучена до виконання бойових завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил. Розпочате переозброєння війська триває та набирає обертів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:48 13 грудня 2019 р.

На Львівщині відкрили лабораторію моделювання технологічних процесів

У державному вищому навчальному закладі «Дрогобицький коледж нафти і газу» відкрили «Лабораторію моделювання технологічних процесів у нафтогазовій інженерії».

Рубрика: Наука і техніка

13:30 12 грудня 2019 р.

Вчителі зі Львівщини поїхали на Луганщину

Вчителі зі Львівщини перебуватимуть на Луганщині в межах програми Схід і Захід разом: будуємо довіру зі шкільної парти» до 18 грудня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу