Львівські десантники отримали 20 потужних вантажівок

10:05 17 липня 2019 р.

  • 0
  • 1269


Фото: facebook.com/80brigade

До військової частини 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ прибули два десятка одиниць нових потужних вантажівок «МАЗ» («Богдан-6317»).

Про це повідомили в прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, де також розповіли: «Два десятки одиниць нової техніки поповнили автопарк військової частини. Це сучасні бортові повнопривідні автомобілі підвищеної прохідності».

Заступник командира бригади з озброєння, підполковник Михайло Полатайко, зазначив: «А кому ж не приємно мати справу з новою і надійною технікою. Ці нові автомобілі значно підсилять наші бойові спроможності, стояти в боксах чи на стоянках, новим машинам не доведеться, адже бригада постійно займається бойовою підготовкою та залучена до виконання бойових завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил. Розпочате переозброєння війська триває та набирає обертів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:05 15 серпня 2019 р.

Львівський курсант отримав британський «Меч кращого закордонного випускника»

У Національній академії відзначили курсанта, який став цього року кращим іноземним випускником Королівської академії сухопутних військ Великої Британії.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1107