Львівські десантники навчали рукопашному бою школярів

11:40 21 серпня 2018 р.


Фото: facebook.com/80brigade

Військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади відвідали дитячий центр оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» у Львівській області, де провели з учнями шкіл Львівщини заходи військово-патріотичного виховання.

Про це повідомили в прес-службі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, де також розповіли: «Метою відвідин було виховання в учнів почуття патріотизму, вивчення героїчної історії українського народу, ознайомлення з традиціями сучасного війська.
Військовослужбовці продемонстрували для дітей віком від 11 до 16 років відеоматеріали про військову частину, десантно-штурмові війська Збройних Сил України.

«Велику зацікавленість у дітей викликали безпосередні бесіди з військовослужбовцями, адже усі десантники є учасниками бойових дій.  В рамках заходу школярам продемонстровано зразки стрілецької зброї, екіпірування десантника, проведено заняття з рукопашного бою та показано тактико-медичне забезпечення.  Досвід засвідчує, що військово-патріотичне виховання є складовою розвитку особистості, а тому його військовослужбовці військової частини проводять систематично», – поінформували також на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook» так опублікували фоторепортаж з «Росинки».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу