Викладачі Львівської військової академії підготували кваліфікованих сержантів

12:05 26 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся випуск кваліфікованих сержантів – молодших спеціалістів.

Свідоцтва про закінчення навчання у Військовому коледжі сержантського складу львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного й дипломи про здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» отримали маже 80 військовослужбовців. Семеро з них – дипломи з відзнакою. Кращі випускники були також нагороджені відзнаками начальника Національної академії сухопутних військ «Гетьман Сагайдачний».

Урочистий ритуал з нагоди випуску молодших командирів відбувся на стройовому плацу Академії. Участь у ньому взяли керівництво, офіцери та вихованці навального закладу, а також рідні та близькі випускників.

Начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, підкреслив під час вітального слова: «Наші випускники – це насправді одна з тих перших і важливих змін, які реалізовуються в новій українській армії. А найголовніше, що самі випускники покликані формувати та втілювати ці зміни. Хочу побажати їм у цей складний час щастя, здоров’я, рішучості у діях, підтримки у сім’ях і щирого та правдивого військового побратимства!».

Також до привітань приєдналися тимчасовий виконувач обов’язків головного старшини Збройних Сил України й начальник управління по роботі з сержантським складом –  старший мічман Сергій Рябцев, випускник коледжу й лицар ордену «За мужність» ІІІ ступеня – молодший сержант Валерій Матюшин, а також батько одного з вихованців коледжу – підполковник Юрій Татарін. А благословили воїнів на подальшу службу голова Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ – отець Степан Сус – та настоятель храму святого архистратига Михаїла – отець Андрій Хомишин.

Упродовж двох з половиною років вихованці Військового коледжу сержантського складу здобували знання та навички за шістьома різними спеціалізаціями, зокрема з організації перевезень і управління на автотранспорті, обслуговування та ремонту автомобілів, адміністрування у військових підрозділах ланки «рота-батальйон», організації зберігання озброєння та військового майна, експлуатації інженерної техніки, радіаційного, хімічного та бактеріологічного контролю тощо. Всі випускники, серед яких, між іншим, – семеро військовослужбовців-жінок, продовжать проходження служби у бойових й навчальних підрозділах, частинах і установах Збройних Сил України.

Чимало з них, після становлення на посадах, виконуватимуть завдання за призначенням у зоні проведення АТО. Це перший випуск висококваліфікованих сержантів зі стін Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних, набір на навчання яких відбувся після початку воєнної агресії Росії проти України. Тож, серед цих військовослужбовців є й ті, хто вже має бойовий досвід, отриманий у зоні АТО.

Про це повідомили на сайті Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж з уросичтостей.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини