Львівська школа-інтернат №2 отримала нові приміщення

11:40 2 червня 2017 р.


Фото: varta1.com.ua

У п’ятницю, 2 червня, о 16.00 у Львівській загальноосвітній школі-інтернат №2 на вулиці Просвіти, 2-4 відбудеться відкриття одразу декількох нових приміщень.

Про це повідомили сьогодні, 2 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Мальтійська служба допомоги відкриває для вихованців Львівської школи-інтернату №2 нові можливості для навчання, адже відтепер вони можуть насолоджуватися читанням нових та цікавих книг, готуватися до уроків та ЗНО, шукати інформацію та обмінюватися знаннями, використовуючи інтернет, та розвивати свої творчі здібності. Все це вони зможуть робити у декількох нових відремонтованих приміщеннях». 

«Сучасна бібліотека розмістилася у двох кімнатах. Але це не просто приміщення з книжками. Це перш за все місце для навчання. Ідея поєднання бібліотеки та навчальних кімнат виникла давно. В школу-інтернат приходить багато волонтерів, які допомагають учням різного віку робити домашні завдання, готуватися до іспитів. До сьогодні їм часто доводилося займатися в спальнях дітей, сидячи на ліжку. Звісно, про комфортне навчання за таких умов не йшлося. Новий навчальний рік діти та волонтери розпочнуть з навчання по-новому», – розповіли також у міськраді.

«Meeting room» – це дещо абсолютно нове для школи-інтернату. Це кімната створення для інтерактивного навчання, підготовки та проведення презентацій, доповідей, а найголовніше – для обміну досвідом та комунікації серед дітей не лише різних міст, а й країн. Забезпечуючи можливість сучасного навчання, ми відкриваємо перед дітьми двері в сучасний світ комунікацій», – поінформували також у міськраді.

«У майстерні живопису та іконопису кожна дитина зможе розкрити свій дар. Дехто з вихованців школи-інтернату вже відвідували майстерню іконопису та здобули вже певні вміння. Тепер це зможе робити ще більше дітей в стінах школи», – повідомили також сьогодні, 2 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу