Львівська школа-інтернат №2 отримала нові приміщення

11:40 2 червня 2017 р.


Фото: varta1.com.ua

У п’ятницю, 2 червня, о 16.00 у Львівській загальноосвітній школі-інтернат №2 на вулиці Просвіти, 2-4 відбудеться відкриття одразу декількох нових приміщень.

Про це повідомили сьогодні, 2 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Мальтійська служба допомоги відкриває для вихованців Львівської школи-інтернату №2 нові можливості для навчання, адже відтепер вони можуть насолоджуватися читанням нових та цікавих книг, готуватися до уроків та ЗНО, шукати інформацію та обмінюватися знаннями, використовуючи інтернет, та розвивати свої творчі здібності. Все це вони зможуть робити у декількох нових відремонтованих приміщеннях». 

«Сучасна бібліотека розмістилася у двох кімнатах. Але це не просто приміщення з книжками. Це перш за все місце для навчання. Ідея поєднання бібліотеки та навчальних кімнат виникла давно. В школу-інтернат приходить багато волонтерів, які допомагають учням різного віку робити домашні завдання, готуватися до іспитів. До сьогодні їм часто доводилося займатися в спальнях дітей, сидячи на ліжку. Звісно, про комфортне навчання за таких умов не йшлося. Новий навчальний рік діти та волонтери розпочнуть з навчання по-новому», – розповіли також у міськраді.

«Meeting room» – це дещо абсолютно нове для школи-інтернату. Це кімната створення для інтерактивного навчання, підготовки та проведення презентацій, доповідей, а найголовніше – для обміну досвідом та комунікації серед дітей не лише різних міст, а й країн. Забезпечуючи можливість сучасного навчання, ми відкриваємо перед дітьми двері в сучасний світ комунікацій», – поінформували також у міськраді.

«У майстерні живопису та іконопису кожна дитина зможе розкрити свій дар. Дехто з вихованців школи-інтернату вже відвідували майстерню іконопису та здобули вже певні вміння. Тепер це зможе робити ще більше дітей в стінах школи», – повідомили також сьогодні, 2 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу