Львівська ОДА започаткувала нову навчальну програму

16:00 16 листопада 2016 р.

Цього тижня школярі на Львівщині ознайомляться із життям та творчістю однієї із найвидатніших співачок світу Соломії Крушельницької та біографією греко-католицького священика-місіонера й капелана УГА – отця Омеляна Ковча.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 16 листопада, що її департамент культури, національностей та релігій започаткував навчальну програму «Пізнаємо своїх культурних героїв». Відтак, відтепер двічі на тиждень у кожну школу Львівщини надсилатимуть короткі довідки про відомих особистостей в галузі культури, мистецтва та духовних діячів України.

Про це розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська, яка також запевнила: «Ця навчальна програма дасть можливість кожному школяру краще пізнати ази української культури. Зокрема – розширити соціально-мистецький кругозір і прищепити відчуття національної гордості».

За словами Христини Береговської, цього тижня діти ознайомляться із життям та творчістю однієї із найвидатніших співачок світу Соломії Крушельницької та біографією греко-католицького священика-місіонера й капелана УГА – отця Омеляна Ковча.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу