Львівська ОДА започаткувала нову навчальну програму

16:00 16 листопада 2016 р.

Цього тижня школярі на Львівщині ознайомляться із життям та творчістю однієї із найвидатніших співачок світу Соломії Крушельницької та біографією греко-католицького священика-місіонера й капелана УГА – отця Омеляна Ковча.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 16 листопада, що її департамент культури, національностей та релігій започаткував навчальну програму «Пізнаємо своїх культурних героїв». Відтак, відтепер двічі на тиждень у кожну школу Львівщини надсилатимуть короткі довідки про відомих особистостей в галузі культури, мистецтва та духовних діячів України.

Про це розповіла директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська, яка також запевнила: «Ця навчальна програма дасть можливість кожному школяру краще пізнати ази української культури. Зокрема – розширити соціально-мистецький кругозір і прищепити відчуття національної гордості».

За словами Христини Береговської, цього тижня діти ознайомляться із життям та творчістю однієї із найвидатніших співачок світу Соломії Крушельницької та біографією греко-католицького священика-місіонера й капелана УГА – отця Омеляна Ковча.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини