Львівська ОДА планує придбати 50 шкільних автобусів

17:50 3 листопада 2016 р.

У департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації запевнили в четвер, що планують провести до кінця 2016 року закупівлю 50 автобусів, необхідних для підвезення дітей до шкіл.

Про це йшлося сьогодні, 3 листопада, на нараді керівників органів управління освітою. Аби спростити процедуру закупівлі, єдиного тендеру для області не проводитимуть. Кошти розподілять між усіма районами та об'єднаними територіальними громадами Львівщини.

Директор департаменту Любомира Мандзій пояснила: «Будь-яка закупівля на суму більш ніж 133 тисячі євро, а це приблизно 3,7 млн. гривень, вимагає оголошення міжнародного тендеру. Це набагато складніша процедура, і в такому разі ми не встигнемо до кінця року. Щоб все ж таки провести цю закупівлю, ми вирішили розподілити кошти, передбачені програмою, між районами. Очікувана вартість одного автобуса становить 1,5 млн. гривень. Кожен район та об’єднана територіальна громада зможуть придбати щонайбільше по два автобуси».

За словами Любомири Степанівни, загалом до кінця 2016 року планують закупити 50 автобусів загальною вартістю 74,1 млн. гривень. Із них 52,8 млн. надала держава, 11 мільйонів 136 тисяч – з обласного бюджету, решту коштів – 10 млн 464 тис. гривень – дофінансують райони та об’єднані територіальні громади.

При закупівлі автобусів залишиться вимога про обов'язкову наявність шестициліндрових моторів. Шк.ільний транспорт закуповуватимуть через єдину електронну систему державних закупівель «Prozorro».

Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, на сайті департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу