Львівська облрада не має наміру забирати приміщення навчально-реабілітаційного центру

13:50 25 вересня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, запевнив, що вона не зазіхає на приміщення, де навчаються діти з особливими потребами.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк заявив сьогодні, 25 вересня, під час зустрічі, з батьками, чиї діти навчаються у навчально-реабілітаційному центрі «Оберіг» у Львові: «Львівська обласна рада не має наміру забирати приміщення навчальних закладів, де перебувають діти з особливими потребами».
В облраді також розповіли: «Занепокоєні батьки прийшли під стіни обласної ради з’ясувати, чи не планують закривати спецшколу та яка основна мета фінансово-господарської перевірки установи. Володимир Гірняк поспілкувався з рідними і повідомив, що моніторинг роботи бюджетних установ області здійснюється для того, аби перевірити чи ефективно використовуються бюджетні кошти та чи немає зловживань зі сторони керівництва комунальних закладів».

Заступник голови Львівської обласної ради зазначив: «Упродовж місяця ми проаналізуємо роботу керівництва НРЦ «Оберіг», наскільки  враховуються усі потреби дітей та чи ефективно використовується фінансовий ресурс. Якщо у закладі завищений штатний розпис, працює три бухгалтери, це слід оптимізувати, а зекономлені гроші скерувати на покращення харчування або ремонт будівлі. Моніторинг буде здійснений по усіх комунальних закладах і там, де будуть виялені недоліки, призначено службову перевірку. Керівників комунальних закладів, котрі не виконують належним чином свої обов’язки, потрібно змінювати. На ці посади варто призначати людей на визначений термін за контрактною формою терміном три-п’ять років».
«Володимир Гірняк пообіцяв інформувати батьків про рішення, які ухвалюватиме обласна рада щодо їх навчального центру та працювати над тим, як покращити умови перебування дітей з особливими потреба в таких спеціалізованих закладах», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

12:26 23 січня 2022 р.

Студенти університету у Львові прийдуть за стипендією в облдержадміністрацію: чекатимуть тиждень

Якщо впродовж наступного тижня не буде рішення Кабміну щодо лімітів стипендіатів на рівні 40-45%, то студентська спільнота Львівського університету готова повернутися до формату акції протесту.

Рубрика: Наука і техніка

10:17 22 січня 2022 р.

Який чохол вибрати для iPad Pro 12.9?

Останній iPad Pro - це найкращий планшет, який можна купити завдяки швидкості його чіпа M1 і якості дисплея Liquid Retina.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу