Львівська облрада не має наміру забирати приміщення навчально-реабілітаційного центру

13:50 25 вересня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, запевнив, що вона не зазіхає на приміщення, де навчаються діти з особливими потребами.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк заявив сьогодні, 25 вересня, під час зустрічі, з батьками, чиї діти навчаються у навчально-реабілітаційному центрі «Оберіг» у Львові: «Львівська обласна рада не має наміру забирати приміщення навчальних закладів, де перебувають діти з особливими потребами».
В облраді також розповіли: «Занепокоєні батьки прийшли під стіни обласної ради з’ясувати, чи не планують закривати спецшколу та яка основна мета фінансово-господарської перевірки установи. Володимир Гірняк поспілкувався з рідними і повідомив, що моніторинг роботи бюджетних установ області здійснюється для того, аби перевірити чи ефективно використовуються бюджетні кошти та чи немає зловживань зі сторони керівництва комунальних закладів».

Заступник голови Львівської обласної ради зазначив: «Упродовж місяця ми проаналізуємо роботу керівництва НРЦ «Оберіг», наскільки  враховуються усі потреби дітей та чи ефективно використовується фінансовий ресурс. Якщо у закладі завищений штатний розпис, працює три бухгалтери, це слід оптимізувати, а зекономлені гроші скерувати на покращення харчування або ремонт будівлі. Моніторинг буде здійснений по усіх комунальних закладах і там, де будуть виялені недоліки, призначено службову перевірку. Керівників комунальних закладів, котрі не виконують належним чином свої обов’язки, потрібно змінювати. На ці посади варто призначати людей на визначений термін за контрактною формою терміном три-п’ять років».
«Володимир Гірняк пообіцяв інформувати батьків про рішення, які ухвалюватиме обласна рада щодо їх навчального центру та працювати над тим, як покращити умови перебування дітей з особливими потреба в таких спеціалізованих закладах», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

14:55 2 грудня 2020 р.

Месенджер і вайбер на Львівщині виключать з навчального процесу

Усі вчителі та діти в навчальному закладі мають працювати на єдиній електронній платформі. Це забезпечить синхронність та полегшить технічне забезпечення навчального процесу.

Рубрика: Наука і техніка

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу