Львівська обласна бібліотека для дітей здобула міжнародну премію

21:02 22 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Наші земляки вибороли престижну нагороду завдяки системі інтерактивних занять з дошкільнятами щодо вивчення абетки за допомогою комп'ютерної гри «Мишеняткова Абетка».

«Львівська обласна бібліотека для дітей стала переможцем 8-ї премії «EIFL-PLIP» міжнародної Програми інновацій  публічних бібліотек за навчально-ігрову бібліотечну програму «Літерландія». Це нова навчально-інтерактивна послуга бібліотеки, система інтерактивних занять з дошкільнятами щодо вивчення абетки за допомогою комп'ютерної гри «Мишеняткова Абетка», що стимулює дітей до навчання, підвищує інтерес і мотивацію до читання», – повідомили сьогодні, 22 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також передали подробиці:

«Вікторія Глов’як, вчитель-логопед початкових класів школи-інтернат «Довіра», де навчаються діти з особливими потребами, учасниця програми «Літерландія», розповіла:

«Нашим діткам навчатись інколи дуже складно, але уроки у бібліотеці завжди для них цікаві. Ми помічаємо зміну їх психологічного стану, крім того їхня дисципліна стає кращою. На уроках абетки вони уважніші і зосередженіші, кожен з них чекає своєї черги, щоб вийти до дошки».

Львівська обласна бібліотека для дітей – третя українська і перша львівська бібліотека, що отримала цей престижний трофей та матеріальну винагороду у розмірі $1500, які будуть використані на подальше впровадження інновацій для маленьких львів’ян.

Крім львівської бібліотеки, переможцем номінації стала бібліотека Оазис-дель-Сабер з Колумбії, яка забезпечує інтенсивну програму грамотності, що дозволяє підліткам і дорослим навчитися читати, писати і стати більш активними громадянами».

dailylviv.com

До теми

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу