Львівська національна наукова бібліотека отримала сучасне обладнання

16:20 24 травня 2019 р.

  • 0
  • 756


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 24 травня, одна з провідних компаній у сфері комунікацій передала сучасне обладнання Львівській національній бібліотеці імені Василя Стефаника

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Відтепер наукова бібліотека матиме сервери для зберігання та оцифровування інформації».

Генеральний директор компанії Василь Ферштей зазначив: «Це дуже оптимістична подія у Львові. Українці та дослідники з різних країн мають унікальний інтелектуально-науковий центр, яким є бібліотека Стефаника. Тут – понад вісім мільйонів книг, деякі із ХІ століття, документи тощо. Бібліотека входить в дев`ятку європейськи наукових бібліотек».

Василь Ферштей також наголосив: «Сьогоднішня подія є прекрасним кроком в цьому напрямі, адже до нас звертаються зі всього світу по інформацію. Важливо надати бібліотекам можливість використати ІТ-технології, адже попри те, що ІТ забирає із залу читачів, запит на інформацію зберігається».

Керівник департаменту комунікацій компанії Гуань Шилун зазначив: Ми й надалі підтримуватимемо Україну та робитимемо все, що в наших силах для оцифрування цінних архівних документів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:45 18 червня 2019 р.

19 львівських випускників отримали 200 балів ЗНО

За попередніми даними, 13 львівських випускників склали ЗНО на 200 балів з математики, четверо – з української мови, а двоє – з фізики, що вже більше, аніж торік зі всіх предметів.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 717