Львівська національна наукова бібліотека отримала сучасне обладнання

16:20 24 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 24 травня, одна з провідних компаній у сфері комунікацій передала сучасне обладнання Львівській національній бібліотеці імені Василя Стефаника

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Відтепер наукова бібліотека матиме сервери для зберігання та оцифровування інформації».

Генеральний директор компанії Василь Ферштей зазначив: «Це дуже оптимістична подія у Львові. Українці та дослідники з різних країн мають унікальний інтелектуально-науковий центр, яким є бібліотека Стефаника. Тут – понад вісім мільйонів книг, деякі із ХІ століття, документи тощо. Бібліотека входить в дев`ятку європейськи наукових бібліотек».

Василь Ферштей також наголосив: «Сьогоднішня подія є прекрасним кроком в цьому напрямі, адже до нас звертаються зі всього світу по інформацію. Важливо надати бібліотекам можливість використати ІТ-технології, адже попри те, що ІТ забирає із залу читачів, запит на інформацію зберігається».

Керівник департаменту комунікацій компанії Гуань Шилун зазначив: Ми й надалі підтримуватимемо Україну та робитимемо все, що в наших силах для оцифрування цінних архівних документів».

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу