Львівська національна наукова бібліотека отримала сучасне обладнання

16:20 24 травня 2019 р.

  • 0
  • 915


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 24 травня, одна з провідних компаній у сфері комунікацій передала сучасне обладнання Львівській національній бібліотеці імені Василя Стефаника

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Відтепер наукова бібліотека матиме сервери для зберігання та оцифровування інформації».

Генеральний директор компанії Василь Ферштей зазначив: «Це дуже оптимістична подія у Львові. Українці та дослідники з різних країн мають унікальний інтелектуально-науковий центр, яким є бібліотека Стефаника. Тут – понад вісім мільйонів книг, деякі із ХІ століття, документи тощо. Бібліотека входить в дев`ятку європейськи наукових бібліотек».

Василь Ферштей також наголосив: «Сьогоднішня подія є прекрасним кроком в цьому напрямі, адже до нас звертаються зі всього світу по інформацію. Важливо надати бібліотекам можливість використати ІТ-технології, адже попри те, що ІТ забирає із залу читачів, запит на інформацію зберігається».

Керівник департаменту комунікацій компанії Гуань Шилун зазначив: Ми й надалі підтримуватимемо Україну та робитимемо все, що в наших силах для оцифрування цінних архівних документів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:42 22 серпня 2019 р.

Інженери створили електромобіль з двоступеневою коробкою-автоматом

Виробники електрокарів стверджують, що коробки передач повинні залишитися в минулому, адже електричний транспорт в них не має потреби. Однак інженери з «Technology Group ZF» закінчили розробку автомобіля з електричним силовим агрегатом і двоступеневою коробкою-автоматом. Експериментальний зразок перевершив звичайні електрокари за багатьма параметрами.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 234

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу