Львівська міськрада заперечила свою причетність до акції освітян

16:18 21 червня 2017 р.


Фото: varta.com.ua

Виконувач обов’язків начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик запевнила: «Львівська міська рада не проводить жодних акцій за участю працівників закладів освіти сьогодні, 21 червня, Києві, і не мала таких намірів».

У Львівській міськраді повідомили в середу, 21 червня: «Сьогодні у засобах масової інформації з’явилась публікація про те, що Львівська міська рада збирає працівників навчальних закладів у Києві. Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, інформація є неправдивою».

Виконувач обов’язків начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик запевнила:  «У ЗМІ з`явився підроблений документ, який повністю не відповідає стандартам електронного документообігу Львівської міської ради. Управління освіти готує документи на бланку відповідного зразка, реєструє їх у системі. Легко перевірити, що реєстраційний номер опублікованого паперу не використовується при підготовці таких документів. Вказаний логотип міської ради не використовується вже кілька років, прізвища та імена керівників вказані з помилками. І що найважливіше –на документі навіть немає підпису посадовця».

Чиновник також наголосила: «Львівська міська рада не проводить жодних акцій за участю працівників закладів освіти сьогодні, 21 червня, Києві, і не мала таких намірів».

Про це повідомили сьогодні, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу