Львівська міськрада заперечила свою причетність до акції освітян

16:18 21 червня 2017 р.


Фото: varta.com.ua

Виконувач обов’язків начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик запевнила: «Львівська міська рада не проводить жодних акцій за участю працівників закладів освіти сьогодні, 21 червня, Києві, і не мала таких намірів».

У Львівській міськраді повідомили в середу, 21 червня: «Сьогодні у засобах масової інформації з’явилась публікація про те, що Львівська міська рада збирає працівників навчальних закладів у Києві. Як повідомили в управлінні освіти ЛМР, інформація є неправдивою».

Виконувач обов’язків начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик запевнила:  «У ЗМІ з`явився підроблений документ, який повністю не відповідає стандартам електронного документообігу Львівської міської ради. Управління освіти готує документи на бланку відповідного зразка, реєструє їх у системі. Легко перевірити, що реєстраційний номер опублікованого паперу не використовується при підготовці таких документів. Вказаний логотип міської ради не використовується вже кілька років, прізвища та імена керівників вказані з помилками. І що найважливіше –на документі навіть немає підпису посадовця».

Чиновник також наголосила: «Львівська міська рада не проводить жодних акцій за участю працівників закладів освіти сьогодні, 21 червня, Києві, і не мала таких намірів».

Про це повідомили сьогодні, 21 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу