Львівська міськрада взаємодіятиме з «Київстаром»

12:30 19 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

19 квітня на Весняному діловому форумі у Львові відбулось підписання меморандуму про взаємодіюЛМР, ПрАТ «Київстар» і Державного агентства з питань електронного урядування України у сфері впровадження послуги «MobileID».

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Технологія «MobileID» дозволить мешканцям міста отримувати послуги Львівської міської ради віддалено через інтернет. Метою взаємодії сторін є об'єднання зусиль, спрямованих на досягнення суспільно корисного результату у сфері організації ефективної роботи послуги «MobileID» для мешканців Львова».

Начальник управління ІТ Львівської міськради. Марта Романяк зазначила: «Дуже важливо, коли кроки, які робить місто, підтримує бізнес, активні люди і мешканці. Дуже приємно бути сьогодні тут, адже ми підписуємо трьохсторонній меморандум у сфері взаємодії впровадження «MobileID» у Львові. Так, «MobileID» у Львові бути!».

Марта Романяк також розповіла: «Світ невпинно рухається вперед, Львів залишається центром технологій а інновацій і нікому не секрет, що у Львові понад 250 ІТ-компаній, майже 20 тисяч ІТ-фахівців і ми дуже активно рухаємось у цьому напрямку. Львіська міська рада також не відстає але й робить впевнені кроки щодо онлайн-сервісів і саме «MobileID» – це є ще один крок для електронної ідентифікації особи. Ми плануємо впроваджувати «MobileID» у наших сервісах, зокрема у Кабінеті мешканця, над яким ми активно працюємо і який ми щороку активно оновлюємо. Цьогоріч вас знову чекають приємні зміни, у нас буде більше онлайн-послуг. Ми маємо надію, що саме Львів стане одним з перших міст, де «MobileID» буде впроваджено і це ми чекаємо вже орієнтовно у середині цього року».

Натомість директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку ПрАТ «Київстар» Євген Кражан запевнив: «Ми дійсно дуже горді і щасливі, що у Львові ми ще два роки тому провели демострацію, а сьогодні вже близькі до впровадження. Це для нас дуже велика відповідальність, бо, як ви знаєте, запускаючи нові технології, ми розуміємо, що нові сервіси мають з'являтися. Це не тільки розваги, але й послуги для бізнесу, для держави. Саме «MobileID» є такою запорукою і платформою».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу