Львівська міськрада співфінансуватиме п’ять освітніх проектів

16:15 20 березня 2020 р.

  • 0

ЛМР передбачила кошти на співфінансування соціально-культурних проектів громадських організацій освітнього спрямування.

Про це повідомили в п’ятницю, 20 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відповідне рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету».

У Львівській міськраді також оприлюднили «Перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Освіта», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми співфінансування відповідних проектів», у якому зазначено, що на реалізацію проєкту «Літня школа культурного менеджменту «Дім Франка – музей живих ідей» громадської організації «Асоціація музеїв Івана Франка» передбачили 29 368 гривень, на реалізацію проєкту «Попередження вживання наркотиків, алкоголю та тютюну серед дітей та молоді» благодійного фонду «Назарет» – 29 368, на ІІІ Освітній форум «Твори!» – 2020, на «Львівський кластер освіти і креативності» – 68 912, на «Безпечний відпочинок на воді для дітей та молоді Львова» – 68 912, на «Безпечний відпочинок на воді для дітей та молоді Львова» – 30 720, на «Ретро-Fusion» – 65 000.

Як інформував «ЩЛ», на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про деякі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу «Covid-19» на території міста Львова».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу