Львівська міськрада співфінансуватиме п’ять освітніх проектів

16:15 20 березня 2020 р.

ЛМР передбачила кошти на співфінансування соціально-культурних проектів громадських організацій освітнього спрямування.

Про це повідомили в п’ятницю, 20 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Відповідне рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету».

У Львівській міськраді також оприлюднили «Перелік соціально-культурних проектів громадських організацій у галузі «Освіта», яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми співфінансування відповідних проектів», у якому зазначено, що на реалізацію проєкту «Літня школа культурного менеджменту «Дім Франка – музей живих ідей» громадської організації «Асоціація музеїв Івана Франка» передбачили 29 368 гривень, на реалізацію проєкту «Попередження вживання наркотиків, алкоголю та тютюну серед дітей та молоді» благодійного фонду «Назарет» – 29 368, на ІІІ Освітній форум «Твори!» – 2020, на «Львівський кластер освіти і креативності» – 68 912, на «Безпечний відпочинок на воді для дітей та молоді Львова» – 68 912, на «Безпечний відпочинок на воді для дітей та молоді Львова» – 30 720, на «Ретро-Fusion» – 65 000.

Як інформував «ЩЛ», на засіданні виконавчого комітету ЛМР ухвалили рішення «Про деякі заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу «Covid-19» на території міста Львова».

dailylviv.com

До теми

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

17:10 30 жовтня 2020 р.

У двох районах Львівщини навчатимуться дистанційно, інші вирішуватимуть самостійно

Оскільки дві території області - Пустомитівський і Сокальський райони потрапили до червоної зони, в понеділок навчання на цих територіях відбуватиметься дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу