Львівська міськрада інвестує кошти у розвиток навчальних закладів Винників

14:00 9 липня 2019 р.

  • 0
  • 582


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМР інвестує кошти у розвиток– фінансує поточні ремонти й закупівлі обладнання та великі ремонтно-будівельні роботи в освітніх закладах Винників.

Про це повідомили у вівторок, 9 липня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Зокрема, у школі №29 облаштовують басейн. А в школі №47 – спортивний зал».

«У зв’язку з тим, що школа №29 на вулиці Сухомлинського у Винниках обладнана басейном, який з 2005 року потребує капітального ремонту, Львівська міська рада впродовж останніх двох років спрямовує кошти на ремонтно-будівельні роботи. В басейні необхідно виконати ремонтно-будівельні роботи з герметизації та облаштування чаші басейну, провести ремонтні роботи душових та санвузлів, роздягалень, встановити енергоощадні вікна та двері тощо. Вартість робіт становить 8,87 млн. гривень», – поінформували також у міськраді.

«Коштом міста Львова проводять роботи у Львівській середній загальноосвітній школи №47 на вулиці Галицькій у Винниках, 54. Основна частина коштів ЛМР по цьому навчальному закладу скерована на будівництво спортивного залу. Наразі цей проект перебуває на стадії реалізації», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:10 19 липня 2019 р.

У Львові спростили зарахування дітей до садочків

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив у п’ятницю, 19 липня, рішення «Про внесення знін до рішення виконкому №1190 «Про затвердження «Положення та правил про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти Львова» від 29 зрудня 2017 року.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 1533

11:15 17 липня 2019 р.

Бюджет Львівщини отримає кошти на реконструкцію спортмайданчика

Обласний бюджет Львівщини отримає один мільйон 750 тисяч гривень субвенції з державного бюджету на реконструкцію спортивного майданчика у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 486

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу