Львівська міськрада інвестує кошти у розвиток навчальних закладів Винників

14:00 9 липня 2019 р.

  • 0
  • 708


Фото: city-adm.lviv.ua

ЛМР інвестує кошти у розвиток– фінансує поточні ремонти й закупівлі обладнання та великі ремонтно-будівельні роботи в освітніх закладах Винників.

Про це повідомили у вівторок, 9 липня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Зокрема, у школі №29 облаштовують басейн. А в школі №47 – спортивний зал».

«У зв’язку з тим, що школа №29 на вулиці Сухомлинського у Винниках обладнана басейном, який з 2005 року потребує капітального ремонту, Львівська міська рада впродовж останніх двох років спрямовує кошти на ремонтно-будівельні роботи. В басейні необхідно виконати ремонтно-будівельні роботи з герметизації та облаштування чаші басейну, провести ремонтні роботи душових та санвузлів, роздягалень, встановити енергоощадні вікна та двері тощо. Вартість робіт становить 8,87 млн. гривень», – поінформували також у міськраді.

«Коштом міста Львова проводять роботи у Львівській середній загальноосвітній школи №47 на вулиці Галицькій у Винниках, 54. Основна частина коштів ЛМР по цьому навчальному закладу скерована на будівництво спортивного залу. Наразі цей проект перебуває на стадії реалізації», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 19 вересня 2019 р.

У школах Львова впроваджуватимуть програму «Здорова постава»

У четвер, 19 вересня, на засіданні сесії ЛМР підтримали ухвалу «Про затвердження «Програми «Здорова постава» у закладах загальної середньої освіти Львова на 2019-2022 роки».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 369

10:55 18 вересня 2019 р.

У Львові буде фестиваль «Наукові пікніки»

У неділю, 29 вересня, з 12.00 до 17.00 перед «Центром Довженка» на проспекті Червоної Калини, 81 у Львові триватимуть «Наукові пікніки» – фестиваль науки та технологій від проекту «Lviv Open Lab» та «Центру Довженка».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 483

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу