Львівська бізнес-школа УКУ запрошує долучитися завтра до розробки положення для МВС (програма)

23:52 25 червня 2015 р.


Фото: lvbs.com.ua

Майстерня відбудеться у 202-й аудиторії Львівської бізнес-школи Українського католицького університету на вулиці Хуторівка, 35а.

 У п’ятницю, 26 червня, Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (УКУ) запрошує взяти участь у майстерні з розробки положення про організацію роботи з персоналом у регіональному підрозділі МВС України. Майстерня відбудеться у 202-й аудиторії Львівської бізнес-школи УКУ на вулиці Хуторівка, 35а. Для участі необхідна реєстрація. 

До участі у майстерні запрошують експертів, які працюватимуть у робочих групах за 5 напрямами: розвиток і оцінка персоналу, відбір та адаптація персоналу, внутрішній маркетинг і соціальний захист, кадрове діловодство, лінійний «HR Generalist» (у підрозділах мЛьвова та області). Для кожного напряму необхідно визначити: завдання, алгоритми виконання завдань та KPI, що стануть основою повноцінного положення про організацію роботи з персоналом у регіональному підрозділі МВС України.

Програма

13:30-14:00 – Реєстрація та вітальна кава

14:00-14:30 – Презентація існуючого документу. Інструктаж

14:30-16:30 – Робота в експертних групах

16:30-17:00 – Кава-перерва та неформальне спілкування

17:00-18:00 – Презентація напрацювань роботи у групах

Організатори: ГУ МВС України у Львівській області, Львівська бізнес-школа УКУ.

Довідка Майстерня відбувається у межах реформування системи управління персоналом регіонального підрозділу МВС України.

Документ, в якому запропоновано нову структуру регіонального управління кадрового забезпечення та посадові інструкції до кожної позиції у ній, можна завантажити за посиланням: http://lvbs.com.ua/uploads/assets/HR%20reforma.pdf. Пропонована структура розроблена за зразком державних органів європейських країн та адаптована до специфіки роботи органів внутрішніх справ України.

Основною метою нового управління кадрового забезпечення є створення позитивного іміджу ГУ МВС України у Львівській області, шляхом забезпечення кваліфікованим персоналом та підвищення продуктивності роботи через ефективне використання професійного потенціалу працівників. Контактні особи: Роман Баховський, R.Bakhovskyy@lviv.mvs.gov.ua, +38-063-4371258; Ірина Лепська, ilepska@lvbs.com.ua, +38-098-3503556.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу