Львівщина – пілотний регіон проекту «Навчальні програми професійного зростання»

12:20 21 вересня 2017 р.

Представники Львівщини візьмуть участь у програмі «Навчальні програми професійного зростання» навесні 2018 року.

У середу, 20 вересня, представники департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА на чолі зф заступником голови-керівником апарату Львівської облдержадміністрації Маріанною Вільшинською зустрілися з директором програми «Навчальні програми професійного зростання» Олександром Сидоренком, координатором проекту «Навчальні програми професійного зростання» Оленою Кисельовою, координатором проектів Агентства США з міжнародного розвитку Тамарою Паливодою та програмним координатором «WorldLearning, Inc» Дженіфер Плент. Маріанна Вільшинська висловила вдячність делегації за попередній досвід участі ЦОВ Львівської області в навчальних програмах професійного зростання посприяв інституційному зміцненню органів, раціоналізації їхньої діяльності, а також у розробці та практичній реалізації важливих підходів та інструментів, з якими службовці мали змогу ознайомитися протягом навчальних поїздок.
Зважаючи на попередній позитивний досвід реалізації навчальної програми, під час зустрічі порушили питання щодо розширення співпраці, визначивши Львівщину пілотним регіоном для подальшої участі посадовців Львівської облдержадміністрації в програмі «Навчальні програми професійного зростання». Перші представники Львівщини візьмуть участь у програмі вже навесні 2018 року. Про це повідомили сьогодні, 21 вересня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу