Львівщина отримала додаткові кошти на «Нову українську школу»

19:45 6 вересня 2018 р.

  • 0
  • 996

Світлина ілюстративна
Фото: wz.lviv.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівщина отримала майже дев’ять мільйонів гривень на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Про це повідомили в четвер, 6 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Останній транш субвенції очікуємо в жовтні. Загалом, з метою створення нового освітнього середовища на 2018 рік передбачено понад 99 мільйонів гривень. Зокрема, на придбання дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту для початкових класів – 71 мільйон гривень, а на підготовку тренерів-педагогів та підвищення кваліфікації вчителів початкової школи – 28 мільйонів гривень».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:30 12 липня 2019 р.

У школах Львова буде домедична допомога

Депутати Львівської міської ради затвердили програму «Домедична допомога: компетентності для життя», за якою учнів та педагогів львівських шкіл навчатимуть, як надавати невідкладну медичну допомогу у критичних ситуаціях, а для шкіл придбають тренажери для штучного дихання.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 480

14:15 11 липня 2019 р.

На Львівщині організували для студентів літню школу

5-9 липня у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася літня школа «Вплив європейської інтеграції на публічне управління».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 549