Львівщина отримала для професійно-технічних навчальних закладів 984 тисячі гривень

14:45 27 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Львівщина отримала кошти на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Уже декілька років поспіль Львівська область отримує субвенцію з державного бюджету на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів. Цього року Львівщині передбачили 1968 тисяч гривень для придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, матеріалів та устаткування професійно-технічними навчальними закладами, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри з підготовки робітників».

«Зокрема, на базі Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею та Стрийського вищого художньо професійного училища у поточному році буде створено навчально-практичні центри з підготовки учнів робітничих професій, які зможуть поєднати набуті знання з практичними навиками», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У червні з державного бюджету одержано 984 тисячі гривень, з яких профінансовано, відповідно до потреб училищ, понад 149 тисяч гривень. Решта близько 835 тисяч гривень одержаного траншу буде скеровано Червоноградському професійному гірничо-будівельному ліцею та Стрийському вищому художньому професійному училищу у липні місяці після завершення ними тендерних процедур», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:47 30 червня 2022 р.

Львівські школярі частіше стрілятимуть на уроках

З нового навчального року управління освіти Львівської міської ради пропонує збільшити кількість та удосконалити уроки з національно-патріотичного виховання у старшокласників. За словами керівника міського департаменту гуманітарної політики Євгена Бойка, у львівських школах хочуть розширити мережу тирів та дообладнати їх відповідними засобами.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу