ЛНУ імені Івана Франка: Найбільше першокурсників за державним замовленням зараховано на три спеціальності

13:36 14 серпня 2021 р.

Фото до новини

Цьогоріч до Львівського університету зараховано 2 259 першокурсників для навчання за державним замовленням.

Львівський національний університет імені Івана Франка увійшов у п’ятірку найпопулярніших серед абітурієнтів, посівши четверту сходинку у рейтингу закладів вищої освіти України за кількістю зарахованих на бюджет. Про це повідомив сайт університету, пише Dailylviv.com.

Цьогоріч до Львівського університету зараховано 2 259 першокурсників для навчання за державним замовленням.

Лідирують за кількістю зарахованих на бюджет спеціальності «081 Право», «122 Комп’ютерні науки» та «035 Філологія». Найбільше першокурсників для навчання за державним замовленням зараховано на спеціальність «081 Право» – 227 осіб. Водночас на спеціальність «122 Комп’ютерні науки» цьогоріч зараховано 204 першокурсники, на спеціальність «035 Філологія (Германські мови та літератури)» – 133.

Серед лідерів за кількістю зарахованих на бюджет також спеціальності «091 Біологія» – на бюджет зараховано 99 першокурсників та «051 Економіка» – 101 відповідно.

Незважаючи на загальнодержавні тенденції, у Львівському університеті не втрачають популярності спеціальності природничого спрямування. Зокрема студентами бюджетної форми навчання фізичного факультету цьогоріч стали 69 осіб, хімічного – 50. Натомість механіко-математичний факультет у 2021 році прийняв у свою родину 120 першокурсників, які навчатимуться за державним замовленням.

Студенти Львівської політехніки будуть відвідувати лекції і практичні заняття у різні дні

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів