Курсанти з Києва склали іспит у Львові

20:05 4 лютого 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Майбутні військові правоохоронці пройшли курс «Застосування сили».

У прес-службі міністерство оборони України опублікували сьогодні, 4 лютого, фоторепортаж зі Львова й повідомили, що курсанти групи факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшли на базі Навчального центру Військової служби правопорядку у Львові двотижневий курс «Застосування сили», який виявився для майбутніх військових правоохоронців цікавим та насиченим різноманітними практичними вправами. Його для них підготували українські інструктори Навчального центру разом зі своїми канадськими колегами.

Під час занять викладачі намагалися максимально передати курсантам військового інституту свій досвід та вміння. Вони звертали увагу на вміння спілкуватися з порушниками, правильність застосування спеціальних засобів та безпеку поводження зі зброєю, колючо-ріжучими предметами.

Курсанти вчилися захищати себе під час нападу, при цьому інструктори на практиці намагалися відтворювати ситуації, максимально наближені до реальних подій. На завершення курсу всі майбутні військові-правоохоронці склали іспит, який виявився досить складним.

Його результати були успішними, курсанти добре засвоїли навчальний матеріал і впоралися з усіма підступними завданнями. Начальник Навчального центру Військової служби правопорядку майор Олег Керницький перед від’їздом курсантів до рідної альма-матер вручив їм сертифікати про проходження курсу «Застосування сили», а найкращих вихованців заохотив грамотами.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу