Курсанти з Києва склали іспит у Львові

20:05 4 лютого 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Майбутні військові правоохоронці пройшли курс «Застосування сили».

У прес-службі міністерство оборони України опублікували сьогодні, 4 лютого, фоторепортаж зі Львова й повідомили, що курсанти групи факультету фінансів і права Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшли на базі Навчального центру Військової служби правопорядку у Львові двотижневий курс «Застосування сили», який виявився для майбутніх військових правоохоронців цікавим та насиченим різноманітними практичними вправами. Його для них підготували українські інструктори Навчального центру разом зі своїми канадськими колегами.

Під час занять викладачі намагалися максимально передати курсантам військового інституту свій досвід та вміння. Вони звертали увагу на вміння спілкуватися з порушниками, правильність застосування спеціальних засобів та безпеку поводження зі зброєю, колючо-ріжучими предметами.

Курсанти вчилися захищати себе під час нападу, при цьому інструктори на практиці намагалися відтворювати ситуації, максимально наближені до реальних подій. На завершення курсу всі майбутні військові-правоохоронці склали іспит, який виявився досить складним.

Його результати були успішними, курсанти добре засвоїли навчальний матеріал і впоралися з усіма підступними завданнями. Начальник Навчального центру Військової служби правопорядку майор Олег Керницький перед від’їздом курсантів до рідної альма-матер вручив їм сертифікати про проходження курсу «Застосування сили», а найкращих вихованців заохотив грамотами.

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу