Курсанти навчаються на Львівщині на симуляторах

15:25 27 вересня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запевнили: «184-й Навчальний центр удосконалює підготовку військовослужбовців за допомогою електронних симуляторів бойових машин».

«Курсанти 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ навчаються керувати технікою на новітніх електронних тренажерах-симуляторах. БМП-2, БТР-4 та танки Т-64 – саме такі електронні симулятори були введені в експлуатацію цього року. Впродовжтрьох місяців проводилась підготовка інструкторів 184-го Навчального центру, їх навчали методиці викладання та пояснювали принцип роботи тренажерів-симуляторів. Однакуже місяць триває навчання курсантів: тренуються механіки-водії, навідники та командири бойових машин. Курсанти навчаються як самостійним діям, так і діям у складі підрозділу», – повідомили у львівському вищому військовому навчальному закладі.
Викладач циклової комісії вогневої підготовки, майор Олександр Герасімов, розповідв: «Завдяки цим тренажерам військовослужбовці можуть навчитися керувати бойовою технікою, при цьому не виїжджаючи на полігон та не витрачаючи боєприпаси, пальне і час. Тряска, нахил, звуки пострілів та руху — все майже як в реальності. Також інструктор має можливість керувати симуляцією та слідкувати за полем зору і діями кожного з членів екіпажу, що є дуже важливим для якісного навчання».
Програма підготовки фахівців бойових машин складається з теоретичної та практичної частини. Після теоретичних занять, які включають в себе лекції та вправи на тренажерах симуляторах, вони повинні виконати практичні вправи з водіння безпосередньо в польових умовах, а це не менш, ніж 90 кілометрів».
А заступник начальника 184-го Навчального центру з морально-психологічного забезпечення, підполковник Володимир Безбородов, пояснив: «Для максимально ефективної підготовки військовослужбовців ми постійно покращуємо теоретичну і матеріальну базу. Ми використовуємо найновіші методики навчання, навчальну техніку та обладнання, щоб досягти найкращого результату. Так, наприклад, завдяки використанню електронних тренажерів-симуляторів, навіть вперше опинившись на місці механіка-водія чи навідника, військовослужбовці будуть вже достеменно знати принцип роботи і зможуть у повній мірі використовувати бойовий потенціал транспорту».

dailylviv.com

До теми

16:35 25 січня 2022 р.

Найкращі сайти для вивчення англійської з носієм

Значення практики розмовної англійської для вивчення мови. Топ-5 сайтів, де можна попрактикуватися в англійській. Особливості користування онлайн-ресурсами.

Рубрика: Наука і техніка

16:11 25 січня 2022 р.

Ректори щороку звітуватимуть публічно: не лише на офіційному сайті закладу

25 січня Верховною Радою України прийнято у другому читанні зміни до Закону України «Про вищу освіту» щодо оприлюднення щорічного звіту керівника закладу вищої освіти та цільових показників діяльності закладу.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу