Курсанти навчаються на Львівщині на симуляторах

15:25 27 вересня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запевнили: «184-й Навчальний центр удосконалює підготовку військовослужбовців за допомогою електронних симуляторів бойових машин».

«Курсанти 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ навчаються керувати технікою на новітніх електронних тренажерах-симуляторах. БМП-2, БТР-4 та танки Т-64 – саме такі електронні симулятори були введені в експлуатацію цього року. Впродовжтрьох місяців проводилась підготовка інструкторів 184-го Навчального центру, їх навчали методиці викладання та пояснювали принцип роботи тренажерів-симуляторів. Однакуже місяць триває навчання курсантів: тренуються механіки-водії, навідники та командири бойових машин. Курсанти навчаються як самостійним діям, так і діям у складі підрозділу», – повідомили у львівському вищому військовому навчальному закладі.
Викладач циклової комісії вогневої підготовки, майор Олександр Герасімов, розповідв: «Завдяки цим тренажерам військовослужбовці можуть навчитися керувати бойовою технікою, при цьому не виїжджаючи на полігон та не витрачаючи боєприпаси, пальне і час. Тряска, нахил, звуки пострілів та руху — все майже як в реальності. Також інструктор має можливість керувати симуляцією та слідкувати за полем зору і діями кожного з членів екіпажу, що є дуже важливим для якісного навчання».
Програма підготовки фахівців бойових машин складається з теоретичної та практичної частини. Після теоретичних занять, які включають в себе лекції та вправи на тренажерах симуляторах, вони повинні виконати практичні вправи з водіння безпосередньо в польових умовах, а це не менш, ніж 90 кілометрів».
А заступник начальника 184-го Навчального центру з морально-психологічного забезпечення, підполковник Володимир Безбородов, пояснив: «Для максимально ефективної підготовки військовослужбовців ми постійно покращуємо теоретичну і матеріальну базу. Ми використовуємо найновіші методики навчання, навчальну техніку та обладнання, щоб досягти найкращого результату. Так, наприклад, завдяки використанню електронних тренажерів-симуляторів, навіть вперше опинившись на місці механіка-водія чи навідника, військовослужбовці будуть вже достеменно знати принцип роботи і зможуть у повній мірі використовувати бойовий потенціал транспорту».

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу