Курсанти навчаються на Львівщині долати водні перешкоди

14:45 8 червня 2018 р.

  • 0
  • 912


Фото: asv.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ на Львівщині триває польовий вишкіл вихованців факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення.

Про це повідомили у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли: «На ділянках полігону майбутні офіцери практикували порядок завантаження техніки на плаваючий транспортер середній ПТС-2, обладнання десантної переправи та подолання водної перешкоди із завантаженою технікою. За словами старшого викладача кафедри інженерних спеціальних дисциплін, підполковника Олександра Ліщинського, заняття проходило в декілька етапів».

«На початку курсанти провели розвідку водної перешкоди, пробили створи та підходи до переправи. Після цього вони обладнали район обладнання десантної переправи на ПТС-2, визначили район завантаження техніки, де, власне, вони й завантажили вантажний автомобіль. Останнім же етапом стало закріплення транспортного засобу на транспортері та подолання водної перешкоди», – поінформували також в академії.

«Робота на воді – це підвищена небезпека. Тому дії курсантів повинні бути точними і безпомилковими, оскільки від цього залежить людське життя», – пояснив підполковник Олександр Ліщинський.

«Поруч, на іншому навчальному місці, з курсантами було проведено практичне заняття з дисципліни «Електропостачання військ та електрозасоби». Тут майбутні офіцери відпрацьовували порядок роботи на електростанції, яка широко застосовується у Збройних Силах для забезпечення електропостачання підрозділів», – повідомили також у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми