Курсанти львівської військової академії проходять стажування у військах

16:45 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 774


Фото: mil.gov.ua

Упродовж двох тижнів вихованці факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, які навчаються за спеціалізацією «озброєння та техніка інженерних військ», проходять навчальну практику.

Стажування відбувається у ремонтних підрозділах військових частин інженерних військ, які дислокуються у Запорізькій, Одеській, Житомирській, Рівненській, Сумський, Хмельницькій та Львівській областях. Будучи на первинних робітничих посадах ремонтних підрозділів інженерних військ, майбутні командири вивчають технологічний процес ремонту засобів інженерного озброєння, а також обладнання, яке застосовується для ремонту.

За словами керівників стажування, викладачів кафедри інженерної техніки й працівників Збройних Сил України Віктора Кміна та Василя Климчука, основним завданням для курсантів є набуття вмінь та навичок з експлуатації, ремонту та зберігання озброєння та військової техніки. Також курсанти опануюють технологічні процеси ремонту, ознайомляться з обладнанням і технічним оснащенням цехів та пунктів технічного огляду і ремонту військових частин та вдосконалюватимуть свої навички в експлуатації, ремонті та обслуговуванні штатного озброєння та військової техніки.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 14 лютого 2019 р.

У Львівському університеті відкриють ІТ-лабораторію

У п’ятницю, 15 лютого, о 12:00 у навчальному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Драгоманова розпочнеться відкриття ІТ-лабораторії «Infopulse Data Science & Machine Learning Lab» за сприяння компанії «Infopulse» і «Львівського «ІТ Кластеру».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 618

16:48 14 лютого 2019 р.

У Львові розпочали відбір на навчання у ВНЗ ДСНС

Психологи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області проводять психологічний відбір кандидатів на навчання у ВНЗ ДСНС.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 537

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Чорні технології на виборах Президента

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу