Курсанти львівської військової академії проходять стажування у військах

16:45 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 492


Фото: mil.gov.ua

Упродовж двох тижнів вихованці факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, які навчаються за спеціалізацією «озброєння та техніка інженерних військ», проходять навчальну практику.

Стажування відбувається у ремонтних підрозділах військових частин інженерних військ, які дислокуються у Запорізькій, Одеській, Житомирській, Рівненській, Сумський, Хмельницькій та Львівській областях. Будучи на первинних робітничих посадах ремонтних підрозділів інженерних військ, майбутні командири вивчають технологічний процес ремонту засобів інженерного озброєння, а також обладнання, яке застосовується для ремонту.

За словами керівників стажування, викладачів кафедри інженерної техніки й працівників Збройних Сил України Віктора Кміна та Василя Климчука, основним завданням для курсантів є набуття вмінь та навичок з експлуатації, ремонту та зберігання озброєння та військової техніки. Також курсанти опануюють технологічні процеси ремонту, ознайомляться з обладнанням і технічним оснащенням цехів та пунктів технічного огляду і ремонту військових частин та вдосконалюватимуть свої навички в експлуатації, ремонті та обслуговуванні штатного озброєння та військової техніки.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 414

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 453

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

ОТГ проти сучасного рабства

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу