Курсанти львівської військової академії проходять стажування у військах

16:45 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 930


Фото: mil.gov.ua

Упродовж двох тижнів вихованці факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, які навчаються за спеціалізацією «озброєння та техніка інженерних військ», проходять навчальну практику.

Стажування відбувається у ремонтних підрозділах військових частин інженерних військ, які дислокуються у Запорізькій, Одеській, Житомирській, Рівненській, Сумський, Хмельницькій та Львівській областях. Будучи на первинних робітничих посадах ремонтних підрозділів інженерних військ, майбутні командири вивчають технологічний процес ремонту засобів інженерного озброєння, а також обладнання, яке застосовується для ремонту.

За словами керівників стажування, викладачів кафедри інженерної техніки й працівників Збройних Сил України Віктора Кміна та Василя Климчука, основним завданням для курсантів є набуття вмінь та навичок з експлуатації, ремонту та зберігання озброєння та військової техніки. Також курсанти опануюють технологічні процеси ремонту, ознайомляться з обладнанням і технічним оснащенням цехів та пунктів технічного огляду і ремонту військових частин та вдосконалюватимуть свої навички в експлуатації, ремонті та обслуговуванні штатного озброєння та військової техніки.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:45 19 квітня 2019 р.

«Наукові фестини» розпочалися у Львові вп’яте

У п’ятницю, 19 квітня, в Національному університеті «Львівська Політехніка» розпочались фестини круглим столом «Зміна ролі університету в сучасному суспільстві» вже п’яті «Наукові фестини».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 333

15:32 18 квітня 2019 р.

У школі на Львівщині відновлюють басейн

Голова Львівської ОДА Олег Синютка оглянув у четвер, 18 квітня,хід будівельних робіт із реконструкції басейну Буської ДЮСШ.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 801