Курсанти львівської військової академії проходять стажування у військах

16:45 5 грудня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Упродовж двох тижнів вихованці факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, які навчаються за спеціалізацією «озброєння та техніка інженерних військ», проходять навчальну практику.

Стажування відбувається у ремонтних підрозділах військових частин інженерних військ, які дислокуються у Запорізькій, Одеській, Житомирській, Рівненській, Сумський, Хмельницькій та Львівській областях. Будучи на первинних робітничих посадах ремонтних підрозділів інженерних військ, майбутні командири вивчають технологічний процес ремонту засобів інженерного озброєння, а також обладнання, яке застосовується для ремонту.

За словами керівників стажування, викладачів кафедри інженерної техніки й працівників Збройних Сил України Віктора Кміна та Василя Климчука, основним завданням для курсантів є набуття вмінь та навичок з експлуатації, ремонту та зберігання озброєння та військової техніки. Також курсанти опануюють технологічні процеси ремонту, ознайомляться з обладнанням і технічним оснащенням цехів та пунктів технічного огляду і ремонту військових частин та вдосконалюватимуть свої навички в експлуатації, ремонті та обслуговуванні штатного озброєння та військової техніки.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

19:26 13 жовтня 2021 р.

З 18 жовтня у школах Львова запроваджують канікули

З 18 жовтня учні всіх класів шкіл Львова йдуть на двотижневі канікули. Також не працюватимуть заклади позашкільної освіти. Відповідне рішення прийняли сьогодні на міській комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Наука і техніка

20:49 12 жовтня 2021 р.

Найчастіші поломки машин Фольксваген та рекомендації щодо вибору запчастини для заміни

Фольксваген є відомим німецьким автобрендом. Транспортні засоби такого концерну вирізняються високою якістю, керованістю, комфортністю, безпечністю та гарним екстер'єром.

Рубрика: Наука і техніка

10:35 12 жовтня 2021 р.

Платформа Маркетплейс: у Львові розкажуть про її можливості для провайдерів, влади та ГО (відео)

Сьогодні, 12 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі - круглий стіл на тему: "Платформа «Маркетплейс». Можливості для провайдерів послуг, влади та гранти на оргрозвиток для громадських організацій".

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу