Курсанти львівської військової академії проходять стажування у військах | Новини Львова

Курсанти львівської військової академії проходять стажування у військах

16:45 5 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: mil.gov.ua

Упродовж двох тижнів вихованці факультету підготовки спеціалістів бойового (оперативного) забезпечення Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, які навчаються за спеціалізацією «озброєння та техніка інженерних військ», проходять навчальну практику.

Стажування відбувається у ремонтних підрозділах військових частин інженерних військ, які дислокуються у Запорізькій, Одеській, Житомирській, Рівненській, Сумський, Хмельницькій та Львівській областях. Будучи на первинних робітничих посадах ремонтних підрозділів інженерних військ, майбутні командири вивчають технологічний процес ремонту засобів інженерного озброєння, а також обладнання, яке застосовується для ремонту.

За словами керівників стажування, викладачів кафедри інженерної техніки й працівників Збройних Сил України Віктора Кміна та Василя Климчука, основним завданням для курсантів є набуття вмінь та навичок з експлуатації, ремонту та зберігання озброєння та військової техніки. Також курсанти опануюють технологічні процеси ремонту, ознайомляться з обладнанням і технічним оснащенням цехів та пунктів технічного огляду і ремонту військових частин та вдосконалюватимуть свої навички в експлуатації, ремонті та обслуговуванні штатного озброєння та військової техніки.

Про це повідомили в середу, 5 грудня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:06 8 липня 2020 р.

На оздоровлення та відпустку освітянам Львівщини пообіцяли понад млрд грн

У 2020 році з місцевих бюджетів на виплату відпускних та допомоги на оздоровлення педпрацівникам області заплановано виділити понад 1,2 млрд грн, що на 33% перевищує аналогічні показники минулого року.

Рубрика: Наука і техніка

08:38 8 липня 2020 р.

До ЗНО з іноземних мов не допустили 14 учасників з ознаками ГРЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької та французької мов складали 2 277 осіб, з англійської мови – 105 157 осіб. Тестування відбулись відповідно 6 та 7 липня 2020 року. Наступне ЗНО – з історії України – відбудеться у четвер, 9 липня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу