Курсанти львівської академії влаштували свято вихованцям дитячих будинків

22:05 1 червня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Вдячні за візит вихованці дитячого будинку влаштували для гостей невеличкий концерт.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 1 червня: «З нагоди Міжнародного дня захисту дітей курсанти Національної академії сухопутних військ влаштували свято для вихованців підшефних дитячих будинків. Щоб створити дітлахам справжнє свято, майбутні офіцери підготувались заздалегідь і принесли у подарунок іграшки та солодощі. Окрім солодких гостинців, на прохання керівництва закладу вони подарували дітлахам також й чималу кількість вартісного дитячого харчування».

«Курсанти військового вишу, які навчаються на факультетах бойового застосування військ та загальновійськового факультету прийшли цього дня у гості до вихованців комунального закладу Львівської обласної ради «Будинок дитини №1», який розташований поруч з академією сухопутних військ на вулиці Комаринця. Вдячні за візит вихованці дитячого будинку влаштували для гостей невеличкий концерт. Хлопчики та дівчатка танцювали, співали пісень та розповідали вірші», – поінформували також у вищому військовому навчальному закладі.

«Цього ж дня не залишилась без уваги з боку військових і малеча з Дитячого державного дошкільного будинку №1 Львівської міської ради, який розташований на вулиці Таджицькій; вже не вперше потурбувались про них курсанти-інженери. Військовослужбовці влаштували у ньому спільний концерт із вихованцями дитячого закладу», – розповіли також в академіїю

Головний сержант факультету, старший сержант Володимир Зеленков, зазначив: «Опіка про таких дітей є, безперечно, необхідною не лише для вихованців дитячих будинків, але й для нас самих. Адже саме діти – наше майбутнє, на сторожі якого і стоять люди у військовій формі. Тому ми з великою радістю допомагаємо малечі усім, чим можемо, причому не лише під час свят, але й у будні».

Про це повідомили сьогодні, 1 червня, у львівській Національній академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного», де також опублікували фоторепортаж з підшефних дитячих будинків.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу