Конференція «Львів ІТ Арена» зібрала більше 1200 учасників (оновлено: відео)

23:34 2 жовтня 2015 р.


Фото: dou.ua

2-3 жовтня у нашому місті відбудеться виставка технологій і новинок IT-індустрії «Hi-Tech Expo».

«Стадіон «Арена Львів» зібрав сьогодні ІТ-шників з усієї України та світу на конференції «Львів ІТ Арена». Упродовж трьох днів більш ніж 1200 розробників, програмістів, підприємців, дизайнерів, топ-менеджерів, інвесторів та стартаперів ділитимуться досвідом та обговорюватимуть останні тенденції та тренди світу ІТ» – повідомили сьогодні, 2 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Цьогоріч конференцію «Lviv IT Arena» відвідали спікери зі США, Бельгії, Німеччини, Іспанії, Англії, Естонії, Польщі, Росії, Білорусії і, звісно, різних міст України. Серед спікерів – представники таких компаній зі світовим іменем як «Facebook», «FitBit», «HP», «Amazon», «Mail.ru», «Epson» та власники одного з найвідоміших українських стартапів «Petcube».

Директори найбільших ІТ-компаній в Україні, таких як SoftServe, Eleks, EPAM, Luxoft», «N-IX» ділитимуться досвідом із учасниками конференції. У рамках «Lviv IT Arena» відбудуться не лише воркшопи та доповіді, але й низка інших унікальних подій.

На учасників чекає виставка роботів та сучаcних IT-розробок – «Hi-tech Expo», де гості зможуть покерувати дроном, поспілкуватись із роботом або ж протестувати окуляри віртуальної реальності. Організатори підготували для учасників безліч розваг, таких як щоденні афтепі, змагання стартапів, захопливий нетворкінг, змагання легендарної «Тесли», міжнародні змагання із роборейсингу,  а на церемонії закриття присутніх розважатиме «ТНМК». Організатори – «Lviv IT Cluster», «Eleks», «Startup Depot», «LITS, GDG Lviv», «WISC».

Учасників конференції привітав міський голова Львова Андрій Садовий, який зазначив:

«На сьогодні 7% грошей світу – це гроші, які крутяться в ІТ. В Україні цей показник – 3%. Це мегаіндустрія, і я зацікавлений, щоб Львів та Україна займали лідируючі позиції в світі, тому що тут народжується дуже багато мудрих людей.

За рівнем IQ українці – другі в світі. Та наша найбільша перешкода – це корупція. Було багато розмов про те, як із нею боротися, як її подолати. Та жодна країна цього повністю не зробила – корупцію можна лише мінімізувати, а для цього потрібні максимальна прозорість і відкритість усіх процесів.

Та чи можна це зробити без ІТ? Не можна. Тому для мене принципово важливим є максимальна глибина е-урядування у Львові та в Україні, публічність усіх процесів. І тут Львів – як стартовий майданчик.

Задавити корупцію політикою – складно, тому що, на жаль, у нашій державі вона починається саме з політики. Тож наше завдання – працювати, змінювати себе та цю країну».

Окрім цього, міський голова заявив про намір видавати земельні ділянки для будівництва житла тим ІТ-компаніям, які чесно сплачують податки і не видають зарплат в конвертах.  Андрій Садовий зазначив також:

«Я дуже поважаю ті ІТ-компанії, які справно сплачують податки. Близько 40 тисяч гривень – це середня заробітна платня у Львові в ІТ-компаніях. Я переконаний, що з листопада ми будемо мати якісних депутатів і в міськраді, і в області зокрема, тому продовжимо активну співпрацю.

Якщо ІТ-Кластер виступить з ініціативою виділення нових додаткових ділянок для будівництва житла на кооперативних засадах, я буду це максимально підтримувати і виділятиму необхідну кількість землі – гектар, два, три, п’ять, десять… Але лише тим компаніям, які офіційно виплачують заробітну платню». 

Міський голова підкреслив: «Приїжджайте до Львова, працюйте у Львові. Це велика сила, коли люди разом».

Як інформував «ЩЛ», 2-3 жовтня у Львові відбудеться виставка технологій і новинок IT-індустрії «Hi-Tech Expo».

dailylviv.com

До теми

13:58 25 лютого 2021 р.

У Львові беруться оцифрувати всю ЛМТГ до 2025 року

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу «Про затвердження програми цифрового перетворення Львівської міської територіальної громади на 2021−2025 рр».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу