Командувач військ США в Європі навчав у Львові курсантів лідерству

19:22 5 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Генерал-лейтенант Фредерік Бенжамін Ходжес виступив перед офіцерами й курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з лекцією з питань лідерства та прийняття рішень.

Як повідомили сьогодні, 5 листопада, в прес-службі міністерства оборони України Львівську Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідала американська делегація на чолі з командувачем сухопутних військ збройних сил США в Європі – генерал-лейтенантом Фредеріком Бенжаміном Ходжесом. Під час свого візиту до навчального закладу іноземний гість виступив перед офіцерами та курсантами із лекцією з питань лідерства та прийняття рішень.

В академії також відбулося обговорення актуальних проблем питань організації бойової підготовки підрозділів, навчання військовослужбовців та багатьох інших питань. Під час спілкування з представниками засобів масової інформації генерал-лейтенант Фредерік Бенжамін Ходжес і начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, звернули увагу на актуальність українсько-американської співпраці в галузі оборони та розповіли про особливості підготовки українських військовослужбовців іноземними інструкторами.

Наступного дня командувач сухопутних військ збройних сил США в Європі відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

Під час перебування на полігоні іноземні гості відвідали новостворений відділ планування (організації та безпеки) «Range control», а також відкрили нову ділянку для метання бойових гранат за стандартами НАТО.

Окрім цього, на інших ділянках МЦМБ представники американської делегації відвідали заняття з тактичної підготовки, ознайомилися зі специфікою підготовки снайперів та спостерігали за ходом підготовки одного з батальйонів 80-ї окремої десантно-штурмової бригади під керівництвом американських інструкторів. Згодом генерал-лейтенант Фредерік Бенжамін Ходжес та генерал-лейтенант Павло Ткачук обговорили перспективи розвитку Навчального центру підготовки підрозділів та шляхи удосконалення навчально-матеріальної бази та інфраструктури полігону.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу