Командувач військ США в Європі навчав у Львові курсантів лідерству

19:22 5 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Генерал-лейтенант Фредерік Бенжамін Ходжес виступив перед офіцерами й курсантами Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного з лекцією з питань лідерства та прийняття рішень.

Як повідомили сьогодні, 5 листопада, в прес-службі міністерства оборони України Львівську Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відвідала американська делегація на чолі з командувачем сухопутних військ збройних сил США в Європі – генерал-лейтенантом Фредеріком Бенжаміном Ходжесом. Під час свого візиту до навчального закладу іноземний гість виступив перед офіцерами та курсантами із лекцією з питань лідерства та прийняття рішень.

В академії також відбулося обговорення актуальних проблем питань організації бойової підготовки підрозділів, навчання військовослужбовців та багатьох інших питань. Під час спілкування з представниками засобів масової інформації генерал-лейтенант Фредерік Бенжамін Ходжес і начальник Національної академії сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук, звернули увагу на актуальність українсько-американської співпраці в галузі оборони та розповіли про особливості підготовки українських військовослужбовців іноземними інструкторами.

Наступного дня командувач сухопутних військ збройних сил США в Європі відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ.

Під час перебування на полігоні іноземні гості відвідали новостворений відділ планування (організації та безпеки) «Range control», а також відкрили нову ділянку для метання бойових гранат за стандартами НАТО.

Окрім цього, на інших ділянках МЦМБ представники американської делегації відвідали заняття з тактичної підготовки, ознайомилися зі специфікою підготовки снайперів та спостерігали за ходом підготовки одного з батальйонів 80-ї окремої десантно-штурмової бригади під керівництвом американських інструкторів. Згодом генерал-лейтенант Фредерік Бенжамін Ходжес та генерал-лейтенант Павло Ткачук обговорили перспективи розвитку Навчального центру підготовки підрозділів та шляхи удосконалення навчально-матеріальної бази та інфраструктури полігону.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини