Колишній палац Бєльських передали Малій академії наук учнівської молоді

19:26 27 лютого 2024 р.

Фото до новини

А Львівський обласний будинок учителя приєднали до Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки.

Про це повідомила Львівська обласна рада, пише DailyLviv.com

На сесії Львівської обласної ради сьогодні, 27 лютого, депутати вирішили реорганізувати КЗ ЛОР «Львівський обласний будинок учителя» шляхом приєднання його до Львівської обласної науково-педагогічної бібліотеки.

Водночас відповідним рішенням пропонується передати приміщення, де був розташований Будинок вчителя, КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

Львівська обласна МАН – це позашкільний науково-освітній заклад області, завданням якого є підтримка талановитої учнівської молоді у її прагненні до активних наукових досліджень, перспективних технологічних розробок та інновацій під керівництвом відомих вчених.

Щорічно в наукових гуртках та секціях навчається понад тисяча обдарованих учнів області та міста. Її вихованці демонструють високі результати на всеукраїнських та міжнародних інтелектуальних змаганнях. 

Це рішення, на думку депутатів, дозволить створити належні умови для задоволення освітньо-культурних потреб педагогічних працівників, розвитку наукових здібностей у школярів та загалом, позашкільної освіти.

Читайте також: Парубій нагадав, що навіть комуністи не виселяли Будинок вчителя з палацу Бєльських у Львові

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів