Класифікація, етапи вибору та встановлення фільтрів грубої очистки води

14:04 24 січня 2023 р.

Фото до новини

Якість води з крана залишає бажати кращого. Це відбувається через заощадження грошей на реагентах на міських очисних станціях.

Така дезінфекція не дозволяє отримати питну воду чудової якості. Щоб зберегти здоров'я та життя рідних, знадобиться очистка води від заліза, що дозволить відфільтрувати воду та зробити її придатною до вживання.

Призначення та різновиди фільтрів грубої очистки води

Очищення потребує не лише питна вода, але й теплоносій, який функціонує у системі опалення. Це потрібно, щоб попередити виникнення вапняного нальоту, а також зберегти систему від пошкоджень. Якщо в будинку є газова колонка або котел, то вони доповнені спеціальними насосами, які також погано реагують на брудну воду.

Для фільтрації від досить великих домішок, використовують фільтр грубої очистки води. Основне завдання цього виробу – видалення механічних домішок, які знаходяться всередині рідини. Розмір цих частинок зазвичай не перевищує 200 мікрон. Такі види фільтрів використовують у багатоступеневій системі очищення від самого початку. Попереднього очищена рідина направляється на подальшу обробку, що дозволяє позбутися величезної кількості поверхневих і розчинених домішок.

Різновиди фільтрів грубої очистки:

  • Сітчасті
  • Виготовлення зі спіненого поліпропілену
  • Вироби з поліпропіленових ниток

Принцип вибору та встановлення фільтрів грубого очищення

Зазвичай для системи опалення використовують всі чотири різновиди. А для використання у побуті можуть встановлюватися будь-які з вищезазначених різновидів. Сітчастий фільтр представляє собою колбу, всередині якої міститься невелика сітка з чарунками відповідного розміру. Якщо така сітка забруднюється та забивається, її можна змінити або очистити. Корпус таких приладів виготовляють з латуні або пластика, що залежить від температури рідини. Гаряча вода вважається агресивною, тому зазвичай корпус виготовляють з латуні.

Найкращим варіантом фільтрів вважають моделі, які доповнені редуктором та манометром. Щоб позбавити фільтр від забруднень, потрібно лише запустити клапан у зворотному напрямку. На початковому етапі потрібно визначитися, для яких цілей та задач потрібен фільтр. Найпростішу модель встановлюють лише у тому випадку, якщо потрібно очищувати теплоносій, який буде подаватися у нагрівальні секції. Якщо далі вода подається на будинок, та буде використовуватися членами сім’ї, краще обрати фільтри зі спіненого поліпропілену або з поліпропіленових ниток. Чудово себе рекомендували фільтри від українських та європейських виробників.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини