Карантин триватиме в 12 школах Львова два дні

15:28 7 лютого 2018 р.


Фото: ukrinform.com

У міськраді запевнили: «Відзавтра, 8 лютого, у 12-ти навчальних закладах Львова буде призупинено процес навчання. Діти не відвідуватимуть школу впродовж четверга-п’ятниці, у зв’язку з відсутністю понад 30% школярів у навчальному закладі».

Про це поінформували сьогодні, 7 лютого, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Керівництво школи, де показник відсутності дітей сягає понад 30%, повинно звернутися в управління освіти Львівської міської ради з відповідним листом, після чого навчання може бути призупинено. Такі заходи вживають, аби розірвати ланцюг захворюваності. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила начальник управління освіти Зоряна Довганик».

Чиновник також зазначила: «Щоденно управління освіти проводить моніторинг відвідуваності дітьми шкіл і дошкільних навчальних закладів нашого міста. На сьогоднішній день, відповідно до інформації, отриманої із навчальних закладів міста, є 21% дітей, які відсутні через хворобу».

Зоряна Довганик також повідомила: «Звичайно, що це є інформація не зі закладів охорони здоров’я, а інформація, яку педагогічні працівники змогли отримати від батьків, тому немає необхідності призупиняти  навчання у школах міста. Звичайно, що є школи, де кількість дітей, які відсутні через хворобу, становить більше, ніж 30%. За поданнями керівників таких навчальних закладів буде призупинено навчання до понеділка».

Зоряна Довганик також повідомила: «У понеділок діти знову розпочнуть навчання. Звичайно, що ми будемо продовжувати моніторити ситуацію. У випадку, якщо кількість дітей, які захворіли, буде збільшуватися, то буде прийматися рішення і по інших навчальних закладах. Загалом по місту може бути припинено навчання у тому випадку, коли офіційну інформацію надає Державний лабораторний центр або Держпродспоживслужба на ім’я міського голови. Тоді збирається комісія  і приймає рішення щодо припинення навчання».

Начальник управління освіти також розповіла: «На сьогодні ми отримали листи від керівників 12-ти навчальних закладів, де до понеділка буде призупинено навчання. У випадку, якщо такі звернення будуть надходити, то, звичайно, ми будемо дозволяти призупинити навчання».

Зоряна Довганик також поінформувала: «Відтак, в управління освіти про відсутність близько 40% учнів у школах було відправлено листи від керівництва таких навчальних закладів – школи №70, №24, №48, «Надія», №55, школи-гімназії імені Василя Стуса, «Джерельце», «Тривіта», школи №78, «Лідер», школи №7, ЛНВК «Школа I ступеня – гімназія». У цих школах від завтрашнього дня буде призупинено навчання. Сьогодні діти ще були у цих навчальних закладах, звичайно, що ми моніторили ситуацію, зібрали інформацію про кількість відсутніх дітей. У цих школах цей показник становив понад 30%, тому керівниками було прийнято рішення призупинити навчання для того, аби розірвати ланцюг захворюваності.

Начальник управління освіти також зазначила: «Цього року ситуація є набагато кращою, ніж у минулому році. Звісно, ми будемо і надалі моніторити ситуацію по відвідуваності. У випадку, якщо кількість дітей буде збільшуватися, будемо дозволяти керівникам навчальних закладів призупиняти процес навчання».

Зоряна Довганик також пояснила: «Керівник кожного навчального закладу, окрім листа, де просить призупинити навчання, подає інформацію про те, яким чином будуть відпрацьовуватися пропущені заняття. Як правило, це відбуватиметься шляхом ущільнення матеріалу, оскільки, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України, заборонено відпрацьовувати у вихідні дні».

Чиновник також поінформувала: «У садочках ситуація зараз значно краща. На сьогоднішній день є приблизно 2% дітей, відсутніх через хворобу. Ми моніторимо ситуацію щодо відсутності дітей, але є колонка, де записано, що дитина відсутня через хворобу. Адже не завжди дитина не відвідує школу чи садочок через захворюваність, бувають інші важливі причини, коли батьки дозволяють дітям не відвідувати навчальні заклади».

Зоряна Довганик також запевнила: «Паралельно ми проводимо моніторинг захворюваності дітей на кір. Станом на сьогодні, відповідно до інформації, яку ми отримуємо з навчальних закладів, це є 53 дитини, з них семеро – у дошкільних навчальних закладах. Минулого тижня це було 60 дітей, тобто є такі, які одужали і повернулися до навчання».

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу