Карантин оголошено в 14 школах Львова

09:24 13 лютого 2018 р.


Фото: pravda.lutsk.ua

До п’ятниці, 16 лютого, відпочиватимуть у Львові через грип учні й вчителі тих навчальних закладів, у яких показник відсутності дітей сягає понад 30%.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що навчання призупинять у школах №3, №4, №6, №13, №17, №67, №78, №63, №70 та №71, НВК «Дивовсвіт», у лінгвістичної гімназії, НВК «Провесінь» та авторській школі «Тривіта». Натомість відновлять навчання у вівторок, 13 лютого, в СЗШ № 87, у середу, 14 лютого, – у школі східних мов та бойових мистецтв «Будокан» №35, а в четвер, 15 лютого, – у СЗШ «Лідер», класичній гімназії, школі №1, СЗШ №93, СЗШ №52 й «Школі радості».

«Керівництво школи, де показник відсутності дітей сягає понад 30%, повинно звернутися в управління освіти Львівської міської ради з відповідним листом, після чого навчання може бути призупинено. Такі заходи вживають, аби розірвати ланцюг захворюваності», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу