Канадці навчатимуть на Львівщині військових служби правопорядку

16:00 5 вересня 2016 р.


Фото: Віталій Іванов

Сьогодні, 5 вересня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася урочиста церемонія відкриття навчального курсу для військовослужбовців Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Участь в урочистій церемонії навчального курсу взяли заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України – полковник Василь Максименко, а також команда інструкторів Військової поліції Сухопутних військ Збройних сил Канади й слухачі. Полковник Василь Максименко зазначив під час урочистостей: «Робота з підготовки спеціалістів Військової служби правопорядку за стандартами НАТО триває вже два роки. Починаючи з 2014 року, ми провели вже сім тематичних курсів із дозованого застосування сили під час виконання завдань за призначенням та вісім з проведення досудового розслідування».

Він також розповів: «Навчання проводиться в межах заходів зі створення Військової поліції в Україні за програмами, що були розроблені канадськими інструкторами. Власне, впродовж одного місяця низку спеціальних дисциплін опановуватимуть наші військовослужбовці, які виконуватимуть завдання в складі підрозділу Військової поліції Литовсько-Польсько-Української бригади».

За словами полковника Василя Максименка, відбуватимуться заняття з тактичної медицини, вивчення питань дозованого застосування сили, досудового розслідування, тактико-спеціальних дій особового складу в складі взводу, відділення. Свою чергою,  представник групи канадських інструкторів, майор Джейт Уотсон, акцентував увагу на тому, що упорядкування навчальної програми здійснювалося з використанням канадського досвіду. 

Він також розповів: «Попри теоретичні заняття чимало часу відведено практичній частині. Ми склали низку реальних життєвих сценаріїв, для вирішення яких слухачам доведеться задіяти усі знання, які вони опанують на першому етапі. Переконаний в тому, що набутий досвід дозволить їм ефективніше виконувати свої обов’язки, зокрема і в зоні проведення антитерористичної операції. Також розповідатимемо про аспекти роботи під час пересування військ, дії з підтримки та захисту військ під час бойових операцій або операцій з підтримання миру. Дамо поради та навички зі спілкування та поводження з військовополоненими  тощо».

Підготовка інструкторів для Військової поліції в Україні триватиме й надалі. Вже наступного року в Західному регіоні заплановано провести три навчальні курси по три місяці. На кожний з них залучатимуть до шістдесяти військовослужбовців ВСП, які після завершення навчання здобудуть право навчати  інших – вже у своїх військових частинах. Про це повідомив сьогодні, 5 вересня, «Щоденному Львову» підполковник Віталій Іванов з регіонального медіа центру міноборони України у Львові.

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу