Канадські інструктори тренують на Львівщині військовослужбовців 30-ї бригади (відео, оновлено)

11:10 12 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Герой України Володимир Гринюк повідомив у четвер, що заокеанські колеги, за його словами, «багато чого вчаться і в нас, адже більшість наших бійців отримали гарт в зоні проведення антитерористичної операції».

«Перебуваючи з робочим візитом на Львівщині, заступник міністра оборони України з питань євроінтеграції Ігор Долгов відвідав полігон, де проходить планова підготовка підрозділів 30-ї окремої механізованої бригади з залученням інструкторів Збройних сил Канади», – повідомили сьогодні, 11 листопада, в Міноборони, де також поінформували:

Заступник міністра оборони України зазначив: Тут ми бачимо народження нових стандартів Збройних Сил України. Приємно, що наші хлопці демонструють високі результати. Після закінчення цієї підготовки ми плануємо продовжувати навчання наших підрозділів. Наші зусилля в якісній підготовці військовослужбовців Збройних Сил України будуть лише зростати».

Про необхідність подібних знань розповів командир українського підрозділу Герой України командир роти Володимир Гринюк: «Військовослужбовці з Канади мають досвід та знають нюанси ведення бою, зокрема, з тактики ведення бойових зіткнень піхотними підрозділами, медичного забезпечення поранених бійців. Однак багато чого вони вчаться і в нас, адже більшість наших бійців отримали гарт в зоні проведення антитерористичної операції».

Про це повідомили сьогодні, 11 листопада, в прес-службі міністерства оборони України. Натомість тележурналісти розповіли в середу: «На Яворівському полігоні до навчань українського війська долучилися канадські інструктори. Близько 300 іноземних фахівців діляться своєю специфікою роботи на полі бою. Водночас канадські інструктори розраховують перейняти досвід, котрий здобули українські бійці у війні на сході».

Про це повідомили 11 листопада, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу