Потяг «Hyundai» Київ-Трускавець розвиває магістральну швидкість тільки до Львова

09:58 2 червня 2014 р.


Фото: ipress.ua

Як повідомили в прес-службі Міністерства інфраструктури, на його перший рейс перший рейс реалізовано близько 500 квитків.

Прес-служба Міністерства інфраструктури інформує в повідомленні «На перший рейс поїзда Інтерсіті+ сполученням Київ-Трускавець-Київ реалізовано близько 500 квитків»:

«У перший день курсування на поїзд викупили близько половини квитків. Заселеність поїзда Інтерсіті+ сполученням Київ-Трускавець-Київ у перший день курсування склала понад 50%.

«У перший день зі столиці до Львова придбали квитки 42, до Дрогобича 4 та до Трускавця – 36 пасажирів. Зворотно до Києва - близько 400 пасажирів із Трускавця та Львова», – повідомив директор Української швидкісної залізничної компанії Леонід Лобойко.

За його словами, очікується, що кількість пасажирів, що прямуватимуть цим поїздом до курорту Трускавець зростатиме. Цьому, зокрема, сприятиме й співпраця з місцевою владою.

Як зазначив мер Трускавця Руслан Козир, торік у місті відпочивали туристи із 63 країн світу, а цього року сподіваються на прибуття ще й тих, хто раніше обирав курорти Криму. Крім того, за словами керівника центру впровадження економічних реформ Олександра Кави, завдяки цьому поїзду й мешканці Трускавця отримали змогу швидко та комфортно дістатися Києва.

«Цей поїзд – великий крок уперед. Адже ще торік поїзд з Києва до Трускавця їхав 13 годин, а сьогодні майже вдвічі швидше - близько 7 годин, а з часом й ще швидше», – сказав він.

Водночас Леонід Лобойко зауважив, що свою належну магістральну швидкість поїзд розвиває лише від Києва до Львова, а зі Львова до Трускавця їде повільніше через застарілу інфраструктуру. Однак й на цій ділянці найближчим часом буде прискорено проходження поїзда.

Для цього, за словами начальника Львівської залізниці Богдана Піха, буде вжито організаційні заходи. «Від Львова до Трускавця інфраструктура не дозволяє їхати 160 км/год. Щоб скоротити час, треба вкладати кошти в інфраструктуру. Утім вже зараз після обкатки ми зменшимо час перебування цього поїзда в дорозі на 15-20 хв. Якщо матимемо пасажиропотік, то матимемо кошти на розвиток інфраструктури», – підкреслив Богдан Піх».

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу