Голова Львівської облради закликав листуватися з дітьми на сході України

17:30 24 жовтня 2016 р.

У понеділок, 24 жовтня, з директорами шкіл Львівщини зустрілися заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей і голови Львівських облради та облдержадміністрації – відповідно, Олександр Ганущин та Олег Синютка.

Про це повідомили сьогодні, 24 жовтня, в прес-службі Львівської облради, де також поінформували, що на зустрічі обговорювали стан та стратегію розвитку освіти в області, що де також поінформували, що, зокрема, Олександр Ганущин зазначив: «Ми завжди стараємося підтримати ініціативи щодо розвитку освіти. Цьогоріч переможцями обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку стали 189 шкіл та 109 ДНЗ. Втім, як на мене – це мало. Тож, закликаю освітян до активнішої участі у наступному конкурсі мікропроектів. Окрім цього, у нас працює програма «Спортивний майданчик». Як результат, плануємо впродовж п’яти років облаштувати щонайменше 100 футбольних полів та 200 тренажерних майданчиків, 80% яких будуть у навчальних закладах. Також зараз активно працюємо над новими освітніми програмами».

Очільник облради подякував директорам шкіл, вчителі яких зараз вирушили навчати дітей сходу. Адже, як відомо, зараз Львівська та Луганська області обмінялися 25 вчителями.

Упродовж двох тижнів педагоги викладатимуть місцевим школярам. Таким чином вони прагнуть обмінятися культурним досвідом та показати, що Україна – єдина.

Зі собою луганські педагоги привезли «листи друзям», які написали сотні дітей зі сходу України школярам Львівщини. Тому Олександр Ганущин зазначив: «Я закликаю усіх директорів, запровадити у себе в школі листування з дітьми сходу. Зробімо все для того, аби вже у наступній поїздці педагоги везли своїм школярам відповіді на їхні листи. Один лист я вже взяв для моєї донечки Стефанії. Вона залюбки зголосилася листуватися зі своїми ровесниками  з Луганщини». 

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу