«Гаряча лінія» Львова стала доступнішою

15:10 10 травня 2018 р.

  • 0
  • 966


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Для «Гарячої лінії» Львова встановили мобільний додаток».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 10 травня: «Гаряча лінія» Львова стала ще доступнішою для містян. Тепер, маючи в руках мобільний телефон, мешканець у будь-який час доби може скерувати місцевій владі свої звернення чи пропозиції, не телефонуючи в кол-центр. Завдяки цьому донести свою думку до міської влади можна ще зручніше та оперативніше, переконані в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради. Наразі додаток доступний для пристроїв з операційною системою «Аndroid», проте розробники вже адаптовують його і для інших операційних систем».

Директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик розповіла: «Ми маємо сьогодні декілька варіантів звернення до влади. Зокрема, можна комунікувати через кол-центр «Гарячої лінії міста», можна долучатися до групи у Фуйсбук – зараз є близько 15 тисяч користувачів групи, і також можемо долучатися через мобільний додаток, який інтегрований з нашим кол-центром. Тепер, маючи в руках мобільний телефон, львів’янин цілодобово має можливість скерувати місцевій владі свою заяву, пропозицію чи подяку навіть не телефонуючи в кол-центр».

Валентина Бартошик запевнила: «Донести свою думку до міської влади стало ще зручніше, доступніше та оперативніше. Більш того, ті, хто встановить на своєму андроїді мобільної додаток «Гарячої лінії» та зареєструється в ньому, буде отримувати поточні та важливі повідомлення міських служб та комунальних підприємств про планові та аварійні роботи на мережах міста. Додаток інтегрований з базою даних «Гарячої лінії міста».

Директор департаменту адміністративних послуг ЛМР доповнила: «Щодня кол-центр Гарячої лінії міста опрацьовує від 500 до 1500 дзвінків, на сторінці у Фейсбук опрацьовуються сотні коментарів. Але також є категорія мешканців, які не завжди хочуть бути публічними та спілкуватись з працівниками кол-центру. Додаток дає можливості подати звернення без зайвої публічності або комунікації. Все спілкування відбувається через індивідуальні повідомлення для користувача».

Валентина Бартошик зазначила: «Ми в тестовому форматі відкрили доступ для тисячі користувачів, і зараз їх є близько декілька десятків. Це, в основному, наші користувачі, і вже маємо сторонніх користувачів, які ще не були зареєстровані в нашій програмі. Фактично, сьогодні людина, не маючи прив’язки до робочого місця, може йти по місту і давати пропозицію дуже швидко, оперативно, додатково не комунікуючи з операторами».

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:45 17 липня 2018 р.

На Львівщині відкрили три навчально-практичні центри

В облдержадміністрації запевнили: «Впродовж 2017-2018 навчального року на Львівщині відкрили три навчально-практичні центри професійно-технічної освіти – навчально-практичний центр інноваційного кравецтва, центр з підготовки робітників за професією «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» та центр ІТ-технологій».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 408

12:10 16 липня 2018 р.

На Львівщині створять 26 інклюзивно-ресурсних центрів

В облдержадміністрації запевнили: «Станом на сьогодні в області створили 23 інклюзивно-ресурсні центри, на черзі – ще три, зокрема – у Львові, Трускавці й Мостиському районі».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 465

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу