«Гаряча лінія» Львова стала доступнішою

15:10 10 травня 2018 р.

  • 0
  • 1275


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Для «Гарячої лінії» Львова встановили мобільний додаток».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 10 травня: «Гаряча лінія» Львова стала ще доступнішою для містян. Тепер, маючи в руках мобільний телефон, мешканець у будь-який час доби може скерувати місцевій владі свої звернення чи пропозиції, не телефонуючи в кол-центр. Завдяки цьому донести свою думку до міської влади можна ще зручніше та оперативніше, переконані в департаменті адміністративних послуг Львівської міської ради. Наразі додаток доступний для пристроїв з операційною системою «Аndroid», проте розробники вже адаптовують його і для інших операційних систем».

Директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик розповіла: «Ми маємо сьогодні декілька варіантів звернення до влади. Зокрема, можна комунікувати через кол-центр «Гарячої лінії міста», можна долучатися до групи у Фуйсбук – зараз є близько 15 тисяч користувачів групи, і також можемо долучатися через мобільний додаток, який інтегрований з нашим кол-центром. Тепер, маючи в руках мобільний телефон, львів’янин цілодобово має можливість скерувати місцевій владі свою заяву, пропозицію чи подяку навіть не телефонуючи в кол-центр».

Валентина Бартошик запевнила: «Донести свою думку до міської влади стало ще зручніше, доступніше та оперативніше. Більш того, ті, хто встановить на своєму андроїді мобільної додаток «Гарячої лінії» та зареєструється в ньому, буде отримувати поточні та важливі повідомлення міських служб та комунальних підприємств про планові та аварійні роботи на мережах міста. Додаток інтегрований з базою даних «Гарячої лінії міста».

Директор департаменту адміністративних послуг ЛМР доповнила: «Щодня кол-центр Гарячої лінії міста опрацьовує від 500 до 1500 дзвінків, на сторінці у Фейсбук опрацьовуються сотні коментарів. Але також є категорія мешканців, які не завжди хочуть бути публічними та спілкуватись з працівниками кол-центру. Додаток дає можливості подати звернення без зайвої публічності або комунікації. Все спілкування відбувається через індивідуальні повідомлення для користувача».

Валентина Бартошик зазначила: «Ми в тестовому форматі відкрили доступ для тисячі користувачів, і зараз їх є близько декілька десятків. Це, в основному, наші користувачі, і вже маємо сторонніх користувачів, які ще не були зареєстровані в нашій програмі. Фактично, сьогодні людина, не маючи прив’язки до робочого місця, може йти по місту і давати пропозицію дуже швидко, оперативно, додатково не комунікуючи з операторами».

Більше інформації – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:00 10 грудня 2018 р.

Міністр освіти проінспектувала навчально-практичний центр у Львові

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич ознайомилася в понеділок, 10 грудня, з роботою нового навчально-практичного центру, відкритого в листопаді на базі Львівського міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 384

14:15 7 грудня 2018 р.

Львівська міськрада дофінансує 11 приватних навчальних закладів

У п’ятницю, 7 грудня, на засіданні виконавчого комітету міськради ухвалили рішення «Про затвердження переліку закладів освіти Львова приватної форми власності, яким надається фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету Львова, та суми фінансової підтримки за вересень-грудень 2018 року».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 438