Електробус їздитиме вулицями Львова вже цього року

17:28 11 грудня 2015 р.


Фото: obozrevatel.ua

Якщо машина добре себе проявить, то розпочнуть її серійний випуск.

Перший в Україні електробус «Електрон» зроблено у Львові, і він буде їздити по вулицях міста вже в цьому році. Це сучасний, екологічно чистий транспорт підвищеної комфортності для пасажирів: безшумний, з кондиціонерами, автономним обігрівачем, ременями безпеки, пандусами, спеціально обладнаними місцями для інвалідів.

При під'їзді на зупинку трохи «присідає» для зручності посадки пасажирів. Електробус – 12-метровий і може перевозити до 100 пасажирів одночасно. Здатний проїхати без підзарядки батарей близько 200 кілометрів і розвивати швидкість до 70 км/год.

Для підзарядки електробуса потрібно шість-сім годин, але можлива і швидка зарядка 70% ємності батарей за 15-20 хвилин. Для робочої зміни звичайного автобуса потрібно витратити приблизно 2,5 тисячі гривень, для зміни електробуса – 250 гривень. Вартість електробуса – днев’ять мільйонів гривень.

Електробуси виробляють і в Польщі, Чехії, Китаї, але львівська машина приблизно в два рази дешевше і не поступається іншим за різними параметрами, у тому числі і пасажирського комфорту. Складанням електробуса займалося українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», створене при концерні «Електрон».

Цього року Львів планує придбати лише один електробус. Проїзд у ньому буде коштувати стільки ж, скільки і в іншому електротранспорті.

Якщо машина добре себе проявить, то у Львові почнеться серійний випуск електробусів.

Про це повідомили сьогодні, 11 грудня, в інтернет-видання «IGotoWorld.com».

dailylviv.com

До теми

14:33 10 серпня 2022 р.

Усі переселенці покинули львівські школи

У школах Львівської громади більше не живуть переселенці. Їх переселили у інші локації, щоб підготувати навчальні заклади до нового очного навчального року.

Рубрика: Наука і техніка

13:53 5 серпня 2022 р.

У Львові - великий дефіцит вчителів: кого шукають

Львівські школи та ліцеї запрошують на роботу педагогів. Заклади освіти мають потребу у вчителях різної спеціалізації, зокрема, математики, фізики, інформатики, хімії, біології, географії, мови та літератури.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу