Двоє львівських аспірантів отримуватимуть президентські стипендії

12:45 11 листопада 2016 р.

Віталій Влах і Діана Катрук отримуватимуть кошти в розмірі посадового окладу викладача-стажиста, визначеного за схемою посадових окладів і збільшеного на 25 відсотків.

У прес-службі Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 11 листопада, що спіранти Української академії друкарства Віталій Влах та Національного університету «Львівська політехніка» Діана Катрук отримуватимуть академічні стипендії Президента України. Про це йдеться в наказі міністерства освіти і науки від 27.10.2016 р. № 1286.

Загалом академічні стипендії призначено 34 аспірантам українських вищих навчальних закладів. Вони виплачуються за рахунок стипендіального фонду вищого навчального закладу в розмірі посадового окладу викладача-стажиста, визначеного за схемою посадових окладів і збільшеного на 25 відсотків. Виплата здійснюватиметься з 1 листопада 2016 року до 1 листопада 2017 року.

dailylviv.com

До теми

12:25 21 липня 2021 р.

3000 кв метрів на вул. Князя Романа у Львові перетворять на інноваційний науковий парк

Інноваційний науковий парк Львівської політехніки, за адресою - вулиця Князя Романа у Львові, є найбільшим розвитковим проєктом, який фінансується цьогоріч за кошти Державного фонду регіонального розвитку на Львівщині. І його реалізація вже стартувала. Наразі у приміщенні на понад 3000 квадратних метрів тривають демонтажні роботи та збільшують потужність електромереж.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу