До Львова з’їдуться ІТ-науковці з усього світу

16:00 20 серпня 2018 р.


Фото: dsmp.in.ua

21-25 серпня у Львові відбудеться міжнародна наукова конференція «2018 IEEE Second International Conference on Data Stream Mining & Processing», у якій візьмуть участь 300 науковців в області обчислювального і штучного інтелекту та аналізу потоків даних.

Про це повідомили в понеділок, 20 серпня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Серед спікерів конференції – науковці та фахівці з України, США, Німеччини, Кореї, Естонії, Польщі, Чехії, Арабських Еміратів, Великої Британії, Ірландії та інших країн. На конференції працюватиме чотири секції, які  найбільш розвиваються у світі, – гібридні системи обчислювального інтелекту, машинний зір та обробка образів, динамічний інтелектуальний аналіз даних та потоків даних, аналіз та моделювання великих даних та наука про дані».

«Окрім цього, на конференції проводитимуться тематичні панелі, на яких IT-компанії, які мають R&D підрозділи, що працюють над проектами в області «Data Science», демонструватимуть власні розробки, які пов’язані з застосування методів штучного інтелекту та машинного навчання в медичній, технічній, телекомунікаційній, маркетинговій та інших прикладних сферах. Метою конференції є обмін досвідом, новітніми науковими результатами та технологіями у сфері обчислювального інтелекту, динамічного аналізу даних та комп’ютерного зору, а також заохочення молодих науковців створювати свої власні розробки та стартапи і впроваджувати це насамперед в Україні», – поінформували також у міськраді. Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу