Депутати Львівської облради передбачили на розвиток освіти 1,2 млрд. гривень

19:00 21 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині створять п’ять навчально-практичних центрів.

У Львівській облдержадміністації повідомили в четвер, 21 грудня, що депутати обласної ради, ухвалюючи сьогодні на її сесії бюджет Львівської області на 2018 рік, зокрема, передбачили на розвиток галузі освіти понад  1,2 млрд. гривень. Про це повідомив заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА Ігор Гайдук, який уточнив: «На наступний рік на галузь освіти передбачено понад один мільярд 200 мільйонів гривень з обласного бюджету, у тому числі 105 мільйонів 500 тисяч гривень – на реалізацію заходів і напрямів програми розвитку освіти Львівщини на 2018 рік»
«Зокрема, 0,5 мільйонів гривень спрямували на програму підвищення кваліфікації державних службовців, яку в наступному році вперше реалізовуватиме департамент освіти і науки. Також передбачено два мільйони гривень на програму обміну учнями, вчителями між Луганською, Донецькою областями та Львівщиною», – додав Ігор Гайдук.
«На розвиток професійно-технічної освіти – 50 мільйонів гривень, у тому числі –на створення п’яти навчально-практичних центрів. Зокрема, за кошти обласного бюджету, на розвиток комунальних навчальних закладів інтернатного типу скерували понад 26 мільйонів гривень. У тому числі шість мільйонів гривень – на придбання трьох спеціальних автобусів. 25 мільйонів гривень передбачено на розвиток інфраструктури навчальних закладів», – повідомив також заступник директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА.
Про це поінформували сьогодні, 21 грудня, в прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

10:21 22 вересня 2021 р.

Соломонове рішення: всі школи у Львові будуть працювати, якщо виконають одну з трьох умов

Міський голова Львова Андрій Садовий під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» розповів про те, як відбуватиметься навчання у львівських школах в умовах «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу