Депутати Львівської міськради затвердили програму «Наукова – розумний мікрорайон»

16:28 29 червня 2017 р.


Фото: naukova.com

У ЛМР запевнили: «Результати проекту планують презентувати у вересні».

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 29 червня: «Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутати прийняли рішення про затвердження програми реалізації інноваційного проекту «Наукова – розумний мікрорайон». Результати проекту планують презентувати у вересні.

«Згідно з ухвалою, проект «Наукова – розумний мікрорайон» передбачає: оновлення, консолідацію та уніфікацію технічних ресурсів для забезпечення надійної роботи інформаційно-комунікаційної структури у межах мікрорайону; створення єдиної системи безпеки; впровадження інноваційних підходів до навчання та розвитку в освітніх та культурних закладах; створення елементів спортивної та дитячої інфраструктури; створення громадських просторів на основі принципу соціальної взаємодії теорії «нового урбанізму»; проведення інформатизації об’єктів гуманітарної сфери мікрорайону; оновлення світлофорних об’єктів; реконструкцію об’єктів дорожньої інфраструктури; «розумне» освітлення елементів громадського користування; запровадження електронної медицини. За словами директора департаменту розвитку Наталії Бунди, результати презентуватимуть у вересні», – поінформували також міськраді.

Чиновник також зазначила: «Шляхом інтернет-голосування обрали територію «Розумного мікрорайону» – вулиці Пулюя, Княгині Ольги, Наукової, Володимира Великого, Кульпарківської й Трускавецької, на території якого впроваджуватимемо смарт-технології та інноваційні підходи в різних галузях». 

«Чимало впроваджень стосуватиметься освітніх закладів. Зокрема, дошкільні навчальні заклади отримають облаштування ігрових просторів, сенсорну кімнату, ноутбуки + «Smart TV», кімнату Монтессорі. Загальноосвітні навчальні заклади отримають лінгафонні кабінети та окуляри VR. Позашкільні навчальні заклади отримають велополігон та літню сцену, а також комп’ютерну техніку, «Smart TV». У планах також інтерактивна карта Львова та додаткова техніка для бібліотеки, інтерактивний клас сольфеджіо для Школи мистецтв, запровадження електронної медичної картки та облаштування всіх робочих місць комп’ютерною технікою у поліклініці», – повідомили також сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради. Детальніше про програму – за посиланням.

dailylviv.com

До теми

23:12 27 липня 2021 р.

Скоро до школи: Львівщина хоче купити через аукціон 54 автобуси Школярик

На засіданні депутатської комісії Львівської облради з питань освіти, науки та інновацій заступник голови Львівської ОДА Іван Собко проінформував про стан використання державних освітніх субвенцій, а також про стан виконання програми розвитку освіти в області.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу