Депутати Львівської міськради затвердили на сесії програму розвитку освіти

16:00 29 червня 2017 р.

Виконувач обов’язків начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик запевнила: «В основу програми розвитку освіти Львова на 2017-2020 роки взято концепцію нової української школи».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 29 червня: «З метою розвитку якісної, ефективної та доступної для кожного системи освіти міста Львова, що відповідає вимогам громади, запитам особистості та потребам держави, міська рада затвердила програму розвитку освіти міста Львова на 2017-2020 роки».

Виконувач обов’язків начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик запевнила: «Метою програми – створення нового освітнього середовища через оновлення системи дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Львова відповідно до потреб та запитів громади щодо доступної якісної освіти, яка забезпечує повноцінний розвиток кожної дитини і її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейський простір; задоволення потреб суб’єктів освітнього простору, споживачів освітніх послуг, вирівнювання можливостей доступу до якісної освіти, стимулювання навчально-виховного розвитку особистості впродовж життя, розвитку наукової фундаментальності та практичної спрямованості функціонування освітньої системи міста через завдання та заходи основних стратегічних проектів. В основу програми розвитку освіти Львова на 2017-2020 роки взято концепцію нової української школи». 

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу