Депутати Львівської міськради затвердили на сесії програму розвитку освіти

16:00 29 червня 2017 р.

Виконувач обов’язків начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик запевнила: «В основу програми розвитку освіти Львова на 2017-2020 роки взято концепцію нової української школи».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 29 червня: «З метою розвитку якісної, ефективної та доступної для кожного системи освіти міста Львова, що відповідає вимогам громади, запитам особистості та потребам держави, міська рада затвердила програму розвитку освіти міста Львова на 2017-2020 роки».

Виконувач обов’язків начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик запевнила: «Метою програми – створення нового освітнього середовища через оновлення системи дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Львова відповідно до потреб та запитів громади щодо доступної якісної освіти, яка забезпечує повноцінний розвиток кожної дитини і її успішну інтеграцію в українське суспільство та європейський простір; задоволення потреб суб’єктів освітнього простору, споживачів освітніх послуг, вирівнювання можливостей доступу до якісної освіти, стимулювання навчально-виховного розвитку особистості впродовж життя, розвитку наукової фундаментальності та практичної спрямованості функціонування освітньої системи міста через завдання та заходи основних стратегічних проектів. В основу програми розвитку освіти Львова на 2017-2020 роки взято концепцію нової української школи». 

Про це повідомили сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:08 16 квітня 2021 р.

В Україні присуджено науковий ступінь доктора філософії 370 особам

Удосконалено процес атестації кадрів на здобуття ступеня доктора філософії. Заклади вищої освіти, наукові установи повинні забезпечити трансляцію атестації здобувачів ступеня доктора філософії в режимі реального часу на своїх офіційних веб-сайтах.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу