Депутати Львівської міськради ухвалили створення дошкільних груп

16:28 21 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Депутати ЛМР ухвалили в четвер, 21 грудня, на сесії рішення реорганізувати позашкільний навчальний заклад Центр туризму і краєзнавства «Левандівка».

Відтак, його приєднають до Центру творчості дітей та юнацтва Залізничного району Львова, аби оптимізувати мережу закладів освіти Львова та популяризувати туристично-краєзнавчий напрямок серед учнів. У вивільнених приміщеннях створять чотири додаткові дошкільні групи.
Начальник відділу освіти Галицького та Франківського районів Леся Васюта зазначила: «У приміщеннях, які будуть вивільнені, буде відкрито чотири дошкільних групи, що надасть нам можливість додатково охопити дошкільною освітою в районі 100 дітей».
Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «Відкриття та розвиток вказаного напрямку роботи з дітьми на базі Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району Львова дозволить організувати якісний і належний рівень позашкільної освіти у туристично-краєзнавчій сфері».

dailylviv.com

До теми

12:41 16 вересня 2021 р.

Як працюватимуть заклади освіти з 20 вересня – уряд запровадив нові карантинні обмеження

На Урядовому порталі оприлюднено зміни до постанов Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №1236 і від 29 червня 2021 р. №677, що запроваджують нові карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Рубрика: Наука і техніка

11:49 15 вересня 2021 р.

За успішну сертифікацію педагогам дадуть 20% до заробітної плати

З 20 вересня до 12 листопада 2021 року триватиме третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів – вивчення практичного досвіду роботи педагогів. Цьогоріч участь у ньому візьме 1171 вчитель, який успішно пройшов другий етап сертифікації – самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Рубрика: Наука і техніка

20:57 14 вересня 2021 р.

20 шкіл Львівщини з 17 територіальних громад одержать 40 млн грн (список): найбільше - у Зубрі

Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу