Депутати Львівської міськради продовжили програму безплатного харчування учнів

15:34 26 грудня 2016 р.

На сесії ЛМР прийняли рішення про затвердження на наступний рік програми безоплатного харчування учні початкової школи, дошкільнят, учніі старшої школи з соціально-незахищених та пільгових категорій населення.

Зокрема, ця програма поширюється на 31 704 учнів перших-четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів Львова, яких на даний момент нараховується осіб, 2432 дітей із багатодітних сімей, які виховуються у дошкільних навчальних закладах Львова, 5 339 дітей із багатодітних сімей, що навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова, 788 учнів п’ятих-одинадцятих класів загальноосвітніх навчальних закладів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», а також дітей постраждалих учасників Революції Гідності. Фінансування цієї програми здійснюється з бюджету Львова. Про це повідомили сьогодні, 26 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

13:10 20 січня 2021 р.

Усі школи Львівщини мають інтернет, але швидкості бракує

Станом на кінець грудня 75% закладів освіти мали швидкість доступу до інтернету від 30 до 100 Мбіт/с, 16% - більше 100 Мбіт/с, і лише 9% закладів користуються інтернетом зі швидкістю доступу менше 30 Мбіт/с. Відтак, усі 1157 шкіл області маю доступ до всесвітньої павутини.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу