Делегація НАТО ознайомилася у Львові з академією Сухопутних військ

14:50 7 червня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Керівництво навчального закладу та Міжнародного центру миротворчості та безпеки ознайомило іноземних гостей зі структурою та завданням академії та МЦМБ й відповіло на численні запитання.

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного повідомили сьогодні, 7 червня: «До провідного видового вишу Сухопутних військ завітала низка військових представників окремих держав-членів та військово-командної структури НАТО. Зокрема, до складу делегації увійшли військові представники США – віце-адмірал Джон Крістенсон, Румунії – генерал-лейтенант Думітру Скарлат та Великої Британії – генерал-лейтенант Сер Джордж Нортон».

«Іноземних військовослужбовців зустрічав начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. Під час брифінгу очільник навчального закладу подякував іноземним гостям за підтримку нашої країни у цей нелегкий для неї час та висловив сподівання, на подальшу співпрацю між військовослужбовцями наших країн. Також він розповів про історію та сучасність академії й окреслив основні завдання, які покладені керівництвом оборонного відомства на колектив вишу», – поінформували також в академії.

«Після перегляду презентаційного фільму про навчальний заклад гості мали можливість довідатися про специфіку підготовки офіцерських кадрів для вітчизняного війська. Вони, зокрема, відвідали навчально-тренувальні комплекси стрільби та водіння, а також музей навчального закладу. Представники делегації ознайомилися й з літературою, що випускається у друкарні академії», – йдеться також у повідомленні.

«Згодом, після переїзду до військового містечка «Центральне» Міжнародного центру миротворчості і безпеки, до складу делегації приєдналися також начальник Управління розвідки Міжнародного військового штабу НАТО бригадний генерал Пол Нельсон, помічник начальника штабу Департаменту освіти і підготовки Стратегічного командування НАТО з операцій бригадний генерал Йорген-Хоакім Вон Сандрарт, а також військові представники Естонської Республіки – комодор Ігор Шведе, Латвійської Республіки – генерал-майор Юріс Зейбартс, Литовської Республіки – бригадний генерал Гінтатутас Зенкевичус, Республіки Польща – генерал-лейтенант Анджей Фалковскі, а також заступник військового представника Канади полковник Сильван Турбайд.

Керівництво навчального закладу та Міжнародного центру миротворчості та безпеки ознайомило іноземних гостей зі структурою та завданням академії та МЦМБ й відповіло на численні запитання», – поінформували також в академії.

«Згодом представники делегації окремих держав-членів та військово-командної структури НАТО відвідали один з корпусів Навчального центру «Партнерство заради миру», де їм було презентовано курс протидії саморобним вибуховим пристроям. Також вони побували у відділенні безпеки і контролю МЦМБ та поспостерігали за заняттями українських військовослужбовців, які відбувалися під керівництвом іноземних інструкторів», – повідомили також сьогодні, 7 червня, у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу