Будинок школяра Шевченківського району Львова не виселятимуть, – ЛМР

13:00 1 грудня 2016 р.

Міський голова Андрій Садовий запевнив: «Ми їх не рухаємо і не будемо рухати».

Міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв сьогодні, 1 грудня, що «будинок школяра Шевченківського району виселяти з приміщення не будуть – він буде працювати у звичному режимі, як і працював. а в іншій частині приміщення проведуть капітальний ремонт і відкриють садочкові групи для дітей даного району». Андрій Садовий також запевнив: «Ми жодного метра в приміщенні для Будинку школяра не забираємо. Вони мають своє приміщення і ми їх не рухаємо, і не будемо рухати, і планів в нас таких немає на сьогоднішній день. А ті вільні приміщення – то в них буде садочок. Будинок школяра є, був, і буде».

Натомість в.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла: «Оскільки в даному районі, а саме в районі Грінченка стоїть проблема із забезпеченням дітей дошкільною освітою, то було проведено тендер на проведення капітального ремонту приміщення, де є розташований будинок школяра. Ми пропонуємо, щоби це приміщення розділяло два навчальні заклади. Відновити шість груп для того, щоб могли займатися дошкільнята, а також в іншій частині приміщення, щоби могли функціонувати діючі, на даний час, гуртки».

dailylviv.com

До теми

14:35 16 січня 2021 р.

Школи перевірятимуть на якість дистанційного навчання

Державна служба якості освіти здійснить моніторинг діяльності закладів загальної середньої освіти, зокрема, щодо якості освіти під час дистанційного навчання. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Рубрика: Наука і техніка

12:38 6 січня 2021 р.

Пробне ЗНО-2021: найбільше абітурієнтів обрали тести з математики, найменше - з французької мови

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, за перший день реєстрації (5 січня) для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу