Британські викладачі діляться секретами методики зі львівськими

13:15 21 червня 2017 р.

Бригадний генерал Сюзанне Андерсон

Бригадний генерал Сюзанне Андерсон
Фото: asv.gov.ua

Упродовж трьох днів на базі львівської Національної академії сухопутних військ гетьмана Петра Сагайдачного триватиме міжнародний симпозіум.

Британські військовослужбовці поділяться в рамках цього міжнародний симпозіуму з українськими викладачами секретами методики викладання навчальних дисциплін. Іноземну делегацію на цьому заході очолює командир навчального корпусу бригадний генерал Сюзанне Андерсон. У своєму вітальному слові вона розповіла про історію військової освіти своєї батьківщини та висловила сподівання, що запропоновані до вивчення та обговорення теми будуть корисними для науково-педагогічних працівників академії.

За час проведення симпозіуму британські викладачі розкриють своїм українським колегам низку цікавих тем. Це, зокрема, – «Теорія навчання та підготовки», «Андрагогіка навчання дорослих у військовому середовищі», «Методи та медіа». Також чималу увагу приділено й питанням методів та медіа, бар’єрам у навчанні, оцінюванню успіху тощо.

Окрім цього, англійські військові викладачі вчитимуть українських науково-педагогічних працівників секретам спостереження за ходом навчання та допомоги, розробки навчання й вимогам до цього процесу. Також вони розкажуть, як проводити аналіз навчальних прогалин й оцінювати правильність підготовки.

Кожен новий день занять на симпозіумі розпочинатиметься із огляду попередньо пройденого матеріалу та відповідей на запитання. Про це повідомили у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж зі симозцуму.

dailylviv.com

До теми

09:46 8 квітня 2021 р.

У садочках Львівської МТГ обіцяють відкрити групи ще для 700 дітей: де і скільки

Цього року мерія планує здійснювати ремонтні роботи у 8 дитячих садочках. Такі роботи дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році.

Рубрика: Наука і техніка

17:42 6 квітня 2021 р.

Рейтинг компактних смартфонів 2021 року

Останні кілька років простежується тенденція на збільшення дисплеїв смартфонів: виробники навіть придумали гнучкі гаджети з діагоналями більше 7 дюймів.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу