Британські викладачі діляться секретами методики зі львівськими

13:15 21 червня 2017 р.

Бригадний генерал Сюзанне Андерсон

Бригадний генерал Сюзанне Андерсон
Фото: asv.gov.ua

Упродовж трьох днів на базі львівської Національної академії сухопутних військ гетьмана Петра Сагайдачного триватиме міжнародний симпозіум.

Британські військовослужбовці поділяться в рамках цього міжнародний симпозіуму з українськими викладачами секретами методики викладання навчальних дисциплін. Іноземну делегацію на цьому заході очолює командир навчального корпусу бригадний генерал Сюзанне Андерсон. У своєму вітальному слові вона розповіла про історію військової освіти своєї батьківщини та висловила сподівання, що запропоновані до вивчення та обговорення теми будуть корисними для науково-педагогічних працівників академії.

За час проведення симпозіуму британські викладачі розкриють своїм українським колегам низку цікавих тем. Це, зокрема, – «Теорія навчання та підготовки», «Андрагогіка навчання дорослих у військовому середовищі», «Методи та медіа». Також чималу увагу приділено й питанням методів та медіа, бар’єрам у навчанні, оцінюванню успіху тощо.

Окрім цього, англійські військові викладачі вчитимуть українських науково-педагогічних працівників секретам спостереження за ходом навчання та допомоги, розробки навчання й вимогам до цього процесу. Також вони розкажуть, як проводити аналіз навчальних прогалин й оцінювати правильність підготовки.

Кожен новий день занять на симпозіумі розпочинатиметься із огляду попередньо пройденого матеріалу та відповідей на запитання. Про це повідомили у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж зі симозцуму.

dailylviv.com

До теми

17:00 1 жовтня 2020 р.

У кожому класі має бути багатофункціональний принтер і цифрова камера, - новий держстандарт базової середньої освіти

30 вересня уряд затвердив Державний стандарт базової середньої освіти, який визначив продовження реформи «Нової української школи» для учнів 5-9 класів з 2022 року.

Рубрика: Наука і техніка

12:32 29 вересня 2020 р.

Львівський обласний інститут післядипломної педосвіти очолив пенсіонер

У вівторок, 29 вересня, Львівська обласна рада призначила директором КЗ ЛОР «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Павла Хобзея.

Рубрика: Наука і техніка

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу