Бібліотеки стануть доступнішими для львів’ян

17:05 8 червня 2018 р.

  • 0
  • 891


Фото: Zaxid.net

Депутати Львівської міської ради затвердили на засіданні сесії «Програму реалізації проекту «Електронна бібліотека» на 2018-2020 роки».

Про це повідомили в п’ятницю, 8 червня, на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Зокрема, директор департаменту розвитку Львівської міської ради Наталія Бунда запевнила «Ця програма передбачає створення єдиного електронного каталогу на всі бібліотечні відділення Львова. У Львові є дві системи – для дорослих і для дітей, які разом налічують 40 бібліотек. Є пропозиція об’єднати усіх їх єдиною електронною системою, запровадити електронний читацький квиток і електронний кабінет. Це дозволить читачу, будучи ще вдома, зареєструватися в єдиному кабінеті і автоматично стати читачем у сорока бібліотеках міста».

«Необхідність створення цієї програми виникла у зв'язку зі здобуттям Львовом титулу «Місто літератури» у мережі творчих міст ЮНЕСКО у 2015 році та невпинним розвитком інформаційних технологій у місті. Як йдеться у програмі, прийняття комплексної програми забезпечить об’єднання усіх бібліотек міста – як для дорослих, так і для дітей – однією електронною системою, яка дозволить спростити процеси у бібліотеках та уможливить надання більшої кількості послуг читачам», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

Депутат Львівської міської ради Уляна Пак переконана: «Це дуже важливе рішення для того, щоб повернути знову дітей у бібліотеки, зацікавити читанням, насамперед, особливо молодь, оскільки вона переважно сидить у гаджетах і набагато менше читає, ніж її батьки, старші покоління. Вважаю, що розвиватися людині, як особистості, і отримувати основні ціннісні орієнтири можна за допомогою хороших правильних книжок. Завдяки електронній бібліотеці ми зможемо обмінюватися книжками з усіма бібліотеками міста. Можна навіть додому замовити книжку, яка цікавить, отримати всю інформацію про ті книжки, які є, адже буде створена єдина база».

«Програма реалізації проекту «Електронна бібліотека» є довготривалим спільним проектом Львівської міської ради, міських бібліотек, Центру Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету та інших університетських бібліотек, а також громадського сектору.  У результаті її реалізації буде комп’ютеризовано усі бібліотеки, спрощено адміністративні процеси у бібліотеках, а також відбудеться навчання і підвищення кваліфікації бібліотекарів», – повідомили також на порталі депутатів ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:15 17 серпня 2018 р.

У львівській військовій академії буде «День відкритих дверей»

В облдержадміністрації запевнили: «У межах відзначення Дня Незалежності для усіх охочих влаштують «День відкритих дверей» у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного».

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 432

17:00 17 серпня 2018 р.

Першокурсники львівської військової академії присягатимуть 1 вересня

У суботу, 1 вересня 2018 року, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбуватиметься урочистий ритуал складання Військової Присяги на вірність українському народові курсантами-першокурсниками.

Рубрика: Наука і техніка

  • 0
  • 348

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як захищатиме споживачів фінпослуг фінансовий омбудсмен

Рубрика: Економіка

"Українська пісня" у Львові

Рубрика: Культура

Відділення гемодіалізу у Шпиталі імені Митрополита Шептицького

Рубрика: Медицина

Три сценарії виборів Президента-2019

Рубрика: Політика

Виставка Василя Бажая

Рубрика: Культура

Всі відео розділу