Американці допомогли оновити школу в Старичах

13:34 28 жовтня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

У львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного запевнили, що завдяки допомозі американської армії діти українських військовослужбовців Старицького гарнізону навчатимуться в оновленій школі

Із цієї нагоди в селищі Старичі на Львівщині відбулися урочисті заходи. Від української сторони участь у церемонії відкриття відреставрованої школи взяли перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, голова Яворівської районної держадміністрації Орест Хлян та начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук. Американську сторону представляли надзвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йованович та керівник багатонаціональної об’єднаної групи «Україна» полковник Нік Дусіч.

На початку заходу, за давньою українською традицією, школярі вшанували іноземну гостю хлібом-сіллю. Згодом, після виконання державних гімнів до винуватців свята, їхніх вчителів та батьків звернулися почесні гості.

У своєму виступі Марі Йованович зазначила, що відкриття відновленої школи – яскравий приклад співпраці нашої країн, яка всебічно розвивається не лише у військовому, але й у цивільно-гуманітарному напрямку. Вона також побажала дітлахам успіхів у навчанні, а їхнім наставникам — натхнення та витримки у підготовці молодого покоління патріотів.

Своєю чергою, звертаючись до присутніх, генерал-лейтенант Павло Ткачук наголосив, що у школі нині навчаються понад триста вихованців, значна частина з яких – діти військовослужбовців Старицького гарнізону, батьки яких проходять службу у 184-му Навчальному центрі та Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Після перерізання символічної стрічки гості свята мали можливість ознайомитися із інфраструктурою навчального закладу, відвідавши навчальні класи.

Згодом надзвичайний і повноважний посол США в Україні Марі Йованович відвідала Міжнародний центр миротворчості та безпеки. Під час короткого брифінгу почесну гостю ознайомили з призначенням та завданням МЦМБ, після чого відбувся традиційний обмін пам’ятними сувенірами.

Наприкінці свого візиту на Яворівщину Марі Йованович у супроводі генерал-лейтенанта Павла Ткачука ознайомилася із інфраструктурою Центрального містечка, оглянула об’єкти навчально-матеріальної та соціально-побутової інфраструктури МЦМБ, а також вона поспілкувалася із військовослужбовцями ЗС США, які тренують українські підрозділи. Про це повідомили сьогодні, 28 жовтня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж зі Старичів.

dailylviv.com

До теми

21:41 25 листопада 2020 р.

У ЗНО 2021 року внесли кілька змін

У цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками. Для участі у ЗНО можна буде обирати п’ять предметів.

Рубрика: Наука і техніка

20:38 13 листопада 2020 р.

Із 16 листопада закладам профосвіти рекомендовано організувати навчання у змішаній формі – лист МОН

Із 16 листопада закладам професійної (професійно-технічної) освіти рекомендовано проводити навчання за змішаною формою з внесенням змін до графіка освітнього процесу та розкладу занять. Важливо, що відвідувати заняття учні зможуть групами не більш ніж 20 осіб.

Рубрика: Наука і техніка

15:43 2 листопада 2020 р.

Навчання у школах Львівщини розпочали на всіх територіях, крім червоних

Із понеділка навчання на території «червоних» епідзон відбуватиметься дистанційно. На Львівщині до таких територій потрапили, за рішенням Державної комісії ТЕБ і НС, Пустомитівський та Сокальський райони.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу