Активісти реалізовуватимуть у Львові профорієнтаційну програму для підлітків

17:15 16 січня 2017 р.

Реалізація проекту «Квиток до успіху: зроби свій вибір» громадською організацією «Молоді лідери України» стартує 24 січня.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, що 24 січня активісти громадської організації «Молоді лідери України» розпочинають реалізовувати проект «Квиток до успіху: зроби свій вибір» для підлітків 14-16 років, які обирають професію. За їх словами, вона складається з трьох напрямків: «рецептів успіху» з успішними людьми про те, як вони починали пошук власної професії,  візити на підприємства та тренінги, а також тести, за допомогою яких визначатимуть сильні і слабкі сторони, виявлятимуть нахили до тієї чи іншої професії тощо.

Учасники проекту ознайомляться з професіями програмістів, менеджерів культури, туризму та музичного бізнесу, дізнаються, як працюють бухгалтери, фінансисти, працівники сфери архітектури, готельного бізнесу, дизайну, педагогіки, ресторанного бізнесу та «handmade»-стартапери. Серед умов участі – вік від 14 до 16 років та проживання на території Львова чи Львівської області.

Реалізація проекту «Квиток до успіху: зроби свій вибір» триватиме до 18 березня. Її деталі – за посиланням http://leaders.org.ua/event/ticket2success-make-your-choice/

Про це повідомили сьогодні, 16 січня, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів