Активісти пропонують підліткам зі Львівщини провести «Тиждень без планшета»

11:40 29 червня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «Участь у таборі – безкоштовна».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 29 червня: «Громадська організація «Центр просвітництва та розвитку людини» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА й у межах обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки організовує з 17 до 23 липня в навчально-тренувальносу комплексі «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ наметовий табір для дітей. До участі у ньому запрошуються діти віком 14-16 років із районів Львівської області, зокрема Пустомитівського, Бродівського, Буського, Городоцького, Золочівського, Жидачівського, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Перемишлянського, Радехівського, Яворівського».

«Пріоритет надається дітям з сільської місцевості, дітям учасників АТО, дітям з тимчасово окупованих територій. Акцентом цього табору є англомовний клуб з носієм мови – волонтером Корпусу миру», – поінформували також в облдержадміністрації

«У програмі також передбачені кінні прогулянки, екскурсії, фінансові ігри, майстер-класи із володіння зброєю, основ виживання та ще багато всього цікавого.

Участь у таборі  – безкоштовна. Кількість місць  – обмежена. Усі охочі зможуть подати заявку на участь до 10 липня. Контактна особа – Ярина Гаєцька-Колотило (телефон – 0679390315)», – повідомили також сьогодні, 29 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу