90 керівників шкіл на Львівщині успішно завершили «Академію директорів»

17:40 18 грудня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «17 грудня завершився ІІІ-й модуль освітнього курсу інновацій в управлінні школою «Академія директорів», ініційований департаментом освіти і науки Львівської ОДА».

Про це повідомили сьогодні, 18 грудня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Спікерами ІІІ-го модуля були не лише українські, а й міжнародні фахівці, зокрема педагог-новатор з Німеччини Маргрет Расфельд, яка  презентувала доповідь «Глобальні цілі та трансформаційна сила освіти.Трансформація суспільства потребує трансформації школи». Завершили «Академію директорів» підведенням підсумків та врученням сертифікатів учасникам про успішне проходження курсу».
 «Академія директорів» – це новий формат навчання персоналу закладу загальної середньої освіти для вдосконалення ефективних інструментів управління. Впродовж трьох модулів 90 директорів шкіл Львівщини обговорювали актуальні проблеми керівництва школою та ділилися власним позитивним досвідом. Перший модуль «Академії директорів» відбувся впродовж 25-27 серпня 2017 року», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

14:11 23 вересня 2021 р.

Завтра у Львові спецбригади почнуть перевірку закладів освіти на достовірність інформації про вакцинацію (відео)

Освітні заклади Львова продовжують працювати у звичному форматі. Відучора кількість вакцинованих працівників освітньої сфери збільшилась на 10%. Також значно збільшилась кількість шкіл, де вже 80% працівників є вакцинованими. А вже завтра спеціальні бригади розпочнуть перевірку освітніх закладів на достовірність інформації про вакцинацію працівників.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу